Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Patria, ena sama laž

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Re: Patria, ena sama laž
[#307593] 03.09.08 10:56 · odgovor na: anon-175511 (#307214)
Odgovori   +    0

0983xperi je napisal(a):
Ti si pa verjetno plačan po številu objavljenih prispevkov na forumih v korist JJ. Vedno ste me fascinirali taki fanatiki. Pravi strankini jurišniki. Taki, ki bi prestregli kuglo za ljubljenega vodjo. Taki, ki mislijo da se svet konča z odhodom ljubljenega vodja. Taki se zbujajo ob zvokih vojaške koračnice in ki imajo v kopalnici tiste ljubke rumeno modre SDS brisačke...
 
:) Kako smešna je tale "aferica". Morda bo pa le malo zbudila desno sredinske volilce, da bodo kakšen glas več dali tudi drugim na tem polu, ne samo JJ. Za levico se ni bati, da bi iz te """afere""" kaj dobrega potegnila. Smilijo se mi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307593

Strani: 1

anon-76481 sporočil: 949
[Glavni forum] Tema: Re: Patria, ena sama laž
[#308127] 03.09.08 16:16 · odgovor na: kzupanc (#307593)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):

 
:) Kako smešna je tale "aferica". Morda bo pa le malo zbudila desno sredinske volilce, da bodo kakšen glas več dali tudi drugim na tem polu, ne samo JJ. Za levico se ni bati, da bi iz te """afere""" kaj dobrega potegnila. Smilijo se mi.
 
Zanimivo kako  šef zavije svoj glavni problem.

  Ni pa jasno, čigava sta pravzaprav množično razdeljevana brezplačna časopisa Slovenski tednik in Slovenija ekspres, ki sta, v nasprotju s tajkunskimi mediji, vselej na strani Janeza Janše.

Nekaj takega tudi v KGB ne morejo razumeti in se na vse kriplje trudijo priti vsaj do papirnatih lastnikov. 95 % medijev v Slo je v lasti levice. A le-ta šefa toliko ne moti. Skupaj z levaki ga najbolj morijo brezplačniki.

, nekoč pod mizo prodal Mercator , tistega predsednika vlade, ki zdaj morda z našim skupnim denarjem financira svojo politično-medijsko propagando

A bi šef kaj takega lahko podkrepil s čem, ali bi se raje pridružil finskemu lapalu in Cviklu ?


Strani: 1