Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-2085 sporočil: 513
Zadnja sprememba: anon-2085 03.09.2008 02:19
Še nakaj me bega:

Berglund trdi, da je ključne dokumente dobil od Patrie in iz tujine.
Logično je sklepati, da je ta tujina Slovenija, če že gre o podkupovanju v Sloveniji.

Od kod nekemu tujemu novinarju, ki v Sloveniji ne pozna nobenih insajderskih virov (niti jezika!!!), uspe dobiti take kao eksluzivne in obremenjujoče dokumente, do katerih ne pride niti Kosova komisija, niti Cviklova komisija, niti policija , niti tožilstvo, niti kak slovenski novinar????? To bi v zelo slabo luč postavilo vse naštete.

To še bolj potrjuje, da za slovenskim delom zgodbe stoji nek slovenski "raziskovalec" (IMO Praprotnik), ki je pač izkoristil YLE in Berglunda, da je objavil tako delikatno zadevo tik pred našimi volitvami. Ni čudno, da je bil Dnevnik prvi, ki je objavil to vset o vsebini oddaje "Resnica o Patrii". Kmalu po tem, ko so jo predvajali na YLE - primarno za finsko publiko. In takoj objavili tudi angleški transkript.

Res me zanima vloga Roka Praprotnika in časnika Dnevnik v vsej tej zgodbi.

Škoda, da se skrivajo. Ker če je ta zgodba res resnična, je Burgland kandidat za kako zelo prestižno novinarsko nagrado. Ne vem, zakaj bi se Praprotnik skrival, če je res sodeloval pri tem projktu. Razen če ...