Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek En mora voziti trolejbus

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.957
[Glavni forum] Tema: En mora voziti trolejbus
[#3039973] 20.04.24 18:46 · odgovor na: 0531Zavar (#3039968)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2024 18:56
> P.S.: ko je bil trezen, je Churchill izjavil marsikaj resničnega - BTW, njegova najboljša izjava je “All I can say is that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me.” , o menda edini možni formi vladavine demokraciji pa je Churchill izjavil “The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.” ... no, če pa pozabim na njegove številne izjave iz zgodovinsko nekih drugih časov, me res zanima, če so bili in bodo letos še enkrat "izvoljeni" samoizvoljeni bruseljski spitzenkandidati z ono von der lajno na čelu demokracija ... khmm, in če je, kakšen vpliv na njihovo politiko imaš ti, ker jaz namreč ne morem vplivati na nič ... aja, toti svoj P.S. iz zgornjega posta sem ponovil, ker ga očitno zaradi strinjanja nisi nič komentiral in da boš vedel, zakaj se zdaj jaz strinjam s tabo ...
Zakaj pa še tega Čerčia še vedno šlepaš, mi pa ni jasno :)
... eh, ker je na totem forumu kot vzor demokracije tako čislana "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland" s svojim "Parliament is made up of the elected House of Commons, the appointed House of Lords and the Crown (as personified by the monarch)" neskončno daleč od demokracije, kot si jo predstavljaš s citiranjem arogantnega v večvrednost anglosaksoncev prepričanega pijanca ... khmm, ali če povem drugače, v Jugi se je Tito res obnašal kot en.wikipedia.org/wik.../The_Crown , ampak zaradi kraljevskega položaja v njegovi lasti ni bilo nič in po njegovi smrti ženi in otrokom ni pripadalo nič, kaj šele da bi člani partije enako kot v en.wikipedia.org/wik...e_of_Lords svoj status v parlamentu dedovali iz roda v rod ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3039973

Strani: 1

0531Zavar sporočil: 1.309
[Glavni forum] Tema: En mora voziti trolejbus
[#3039992] 21.04.24 16:06 · odgovor na: najobj (#3039973)
Odgovori   +    0
[najobj]
> > P.S.: ko je bil trezen, je Churchill izjavil marsikaj resničnega - BTW, njegova najboljša izjava je “All I can say is that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me.” , o menda edini možni formi vladavine demokraciji pa je Churchill izjavil “The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.” ... no, če pa pozabim na njegove številne izjave iz zgodovinsko nekih drugih časov, me res zanima, če so bili in bodo letos še enkrat "izvoljeni" samoizvoljeni bruseljski spitzenkandidati z ono von der lajno na čelu demokracija ... khmm, in če je, kakšen vpliv na njihovo politiko imaš ti, ker jaz namreč ne morem vplivati na nič ... aja, toti svoj P.S. iz zgornjega posta sem ponovil, ker ga očitno zaradi strinjanja nisi nič komentiral in da boš vedel, zakaj se zdaj jaz strinjam s tabo ...

> Zakaj pa še tega Čerčia še vedno šlepaš, mi pa ni jasno :)

... eh, ker je na totem forumu kot vzor demokracije tako čislana "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland" s svojim "Parliament is made up of the elected House of Commons, the appointed House of Lords and the Crown (as personified by the monarch)" neskončno daleč od demokracije, kot si jo predstavljaš s citiranjem arogantnega v večvrednost anglosaksoncev prepričanega pijanca ... khmm, ali če povem drugače, v Jugi se je Tito res obnašal kot en.wikipedia.org/wik.../The_Crown , ampak zaradi kraljevskega položaja v njegovi lasti ni bilo nič in po njegovi smrti ženi in otrokom ni pripadalo nič, kaj šele da bi člani partije enako kot v en.wikipedia.org/wik...e_of_Lords svoj status v parlamentu dedovali iz roda v rod ...
Glede "našega Titeja" imam pač bivalentni odnos.
Seveda sploh nI bilo vse kar je naredil dobro, daleč od tega, ampak tudi ne v celoti slabo, v bistvu je imel svoj fokus in to moraš cenit , če se strinjaš z njim ali ne.

Ok, ampak po drugi strani je bil pa en velik blefer in hohštapler, sploh pa ne komuniost po prepričanju :)
www.youtube.com/watc...cTf653gvik

Strani: 1