Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.256
meni je smesen ta del, da se gospa nad-drzava loti "urejanja" ravno na podrocju, kjer je, kako bi rekel, pricakovati izjemno motivacijo druge strani, da to obide in je to jasno vsakomur razen prebivalcu uradniske izolacijske komore. nekaj takega kot ono butalsko "turkom vstop prepovedan," ki se potem za dobro mero se popravi v "turkom vstop NAJSTROZJE prepovedan," tko, zdaj bo pa ziher zaleglo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3039952

Strani: 1

0531Zavar sporočil: 1.309
[]
meni je smesen ta del, da se gospa nad-drzava loti "urejanja" ravno na podrocju, kjer je, kako bi rekel, pricakovati izjemno motivacijo druge strani, da to obide in je to jasno vsakomur razen prebivalcu uradniske izolacijske komore. nekaj takega kot ono butalsko "turkom vstop prepovedan," ki se potem za dobro mero se popravi v "turkom vstop NAJSTROZJE prepovedan," tko, zdaj bo pa ziher zaleglo.
Mene to spominja na prohibicijo alkohola; najprej v ZDA v tridesetih (vzpon Al Caponeja in podobnih karakterjev), v poznih 80 tih pa je bil podoben poskus v Rusiji (od Gorbačova), skratka zadeva je propadla na polno v obeh primerih :)

Strani: 1