Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek En mora voziti trolejbus

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.016
[Glavni forum] Tema: En mora voziti trolejbus
[#3039734] 16.04.24 13:55 · odgovor na: najobj (#3039730)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: mimoidoci 16.04.2024 13:59
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [primvla]
> > to, da se london se vedno vozi na inerciji iz kolonializma, najbrz ne igra nobene vloge...

> A tu asociraš na župana Sadiqa Khana, ki je pakistanskih staršev sin in že drugi mandat vozi London?

... čuj, mimoidoči ... evo, sicer ne vem, kaj točno - razen da so Britanci poleg nekaj stoletij ropanja naravnih bogastev svoje kolonije oropali tudi najbolj sposobnih ljudi - si ti hotel povedati z londonskim županom Sadiqom Khanom, vsekakor pa Veliko Britanijo še vedno šofirajo namišljeno večvredne človeške spake www.dailymail.co.uk/...needs.html , ki so prej namesto manjvrednih temnopoltih Pakistancev zdaj pripravljene žrtvovati - ja, tota britanska spaka je zminirala od Rusov ponujen mirovni sporazum v Istanbulu - manjvredne Slovane v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini, da bodo na "demokratičnem" zahodu ohranili svoj kolonializem - karkoli bo od države ostalo, nič ne bo v lasti Ukrajincev - na nekoliko drugačen način ... khmm, ker v nasprotnem bo "If Ukraine falls, it'll be a catastrophic turning point in history - and an utter humiliation for the West and the end of Western hegemony" ...

P.S.: ker se razen o CO2 in rocku midva ne strinjava takorekoč o ničemer, ti seveda verjamem, da boš zgoraj naliman video pogledal in članek prebral brez vmesnega kozlanja kot jaz, ker se kot Rodoljub Petrović v svoji želji biti enak - ne, za anglosaksonce Slovan ni bil, ni in nikoli ne bo enak - z namišljeno večvredno skuštrano človeško spako iz Londona strinjaš ...

čuj, iz napisanega lahko razberem le, da ti nisi ravno navijač Mavericksov iz Dallasa. Ker jaz sem, evo priznam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3039734

Strani: 1

najobj sporočil: 31.957
[Glavni forum] Tema: En mora voziti trolejbus
[#3039738] 16.04.24 15:37 · odgovor na: mimoidoci (#3039734)
Odgovori   +    2
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [primvla]
> > > to, da se london se vedno vozi na inerciji iz kolonializma, najbrz ne igra nobene vloge...
>
> > A tu asociraš na župana Sadiqa Khana, ki je pakistanskih staršev sin in že drugi mandat vozi London?
> ... čuj, mimoidoči ... evo, sicer ne vem, kaj točno - razen da so Britanci poleg nekaj stoletij ropanja naravnih bogastev svoje kolonije oropali tudi najbolj sposobnih ljudi - si ti hotel povedati z londonskim županom Sadiqom Khanom, vsekakor pa Veliko Britanijo še vedno šofirajo namišljeno večvredne človeške spake www.dailymail.co.uk/...needs.html , ki so prej namesto manjvrednih temnopoltih Pakistancev zdaj pripravljene žrtvovati - ja, tota britanska spaka je zminirala od Rusov ponujen mirovni sporazum v Istanbulu - manjvredne Slovane v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini, da bodo na "demokratičnem" zahodu ohranili svoj kolonializem - karkoli bo od države ostalo, nič ne bo v lasti Ukrajincev - na nekoliko drugačen način ... khmm, ker v nasprotnem bo "If Ukraine falls, it'll be a catastrophic turning point in history - and an utter humiliation for the West and the end of Western hegemony" ...
>
> P.S.: ker se razen o CO2 in rocku midva ne strinjava takorekoč o ničemer, ti seveda verjamem, da boš zgoraj naliman video pogledal in članek prebral brez vmesnega kozlanja kot jaz, ker se kot Rodoljub Petrović v svoji želji biti enak - ne, za anglosaksonce Slovan ni bil, ni in nikoli ne bo enak - z namišljeno večvredno skuštrano človeško spako iz Londona strinjaš ...
čuj, iz napisanega lahko razberem le, da ti nisi ravno navijač Mavericksov iz Dallasa. Ker jaz sem, evo priznam.
... evo, jaz pa priznam, da sem bolj navijač Dončića kot pa Dallasa, ampak če boš ti ostal navijač Mavsov, če/ko bo Luka zamenjal klub - ni glih vsak kot Anže Kopitar - moram priznati, da si za pripadnost svojemu klubu "in good and bad" zaslužiš moje globoko spoštovanje ...

P.S.: ker nisem mogel verjeti - pogled na tisto skuštrano glavo me je kar malo prestrašil - kaj sem slišal od namišljene večvredne mentalne spake iz Londona, sem njegove besede "If Ukraine falls, it'll be a catastrophic turning point in history - and an utter humiliation for the West and the end of Western hegemony" preveril s prevodom na Google Translate, ki mi je isto besedilo prevedel v slovenščino "Če Ukrajina pade, bo to katastrofalna prelomnica v zgodovini - in popolno ponižanje za Zahod ter konec zahodne hegemonije" ...

Strani: 1