Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 32.081
Zadnja sprememba: najobj 15.04.2024 19:40
[odvisnik]
Če se vidva strinjata je res zadnji čas, da se naročim k psihiatru in bo tudi konec sveta... :).

P. S
Kot ga poznamo :).
... čuj, sicer ne vem, kaj je razlog za tvoj obisk psihiatra, če pa je razlog toti forum - roftarski psihoanalitiki na totem forumu mene k psihiatru pošiljajo takorekoč od prvega dne - pa preprosto nehaš pisati in je problem rešen ...

P.S.: kot sem še pred nemškimi volitvami napisal pred tremi leti forum.finance.si/?m=...346&single je s svojo s fizikalnimi zakonitostmi skregano "matematiko" zmešana baba glupa ko točak in me arogantna do amena še najbolj spominja na Alenko Bratušek iz leta 2013 na steroidih ... khmm, kar pa so za celi svet malo prepozno twitter.com/Meissner...2099895300 spoznali tudi Nemci, ker v vladajoči koaliciji Ampel šefica nemške diplomacije že nekaj cajta odloča o usodi našega planeta in z vojnimi hujskači na "demokratičnem" zahodu as long as it takes - BTW, če se midva z mimoidočim o čem strinjava ali ne, razen mogoče za naju to ne pomeni nič - z atomskim armagedonom tudi konec sveta ni do konca izključen ...