Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.831
[Endimion]
nagrada.gzs.si/vsebi...enci/37611

Zalaznik je (bil) v Danfossu Trata zaposlen 40 let. In tudi začel tam. Nihče ga ni pripeljal tja kot nekakšnega uhlebljenca.
Ne uvedal ga je kot mladega Inženirja...

Potem je pa napredoval sam...

Preveč ljudi poznam tam, da bi me nekdo v kaj drugega prepričal...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3039096

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.350
Zgodba te firme je kar pestra. Moj foter je delal tam do 1993. Pa šel pol kot tovornjakar na svoje.

To je bil najprej IMP IKO. Mislim da še čas tozdov in sozdov. Nakar je ob certifikatskem lastninjenju nastala IMP Trata. In ob prevzemu s strani Dancev Danfoss Trata.

Zalaznik je nekako takrat, oz malo prej ratal šef. Moj foter je bil njegov voznik. Vem, ker je smel imet tisti službeni avto v uporabi. Takrat za nas vesoljski Renault 25. :)

Zalaznik je iz tega znotraj korporacije Danfoss naredil velik posel. Ta tovarna je ena najboljših znotraj korporacije. In Danfoss Trata je do sedaj edina firma znotraj korporacije, ki je smela prevzeti nemško firmo. Pri vseh ostalih je prevzem naredila mama iz Danske.

In firma je ostala zvesta svojim osnovam. Kot vem se zaposluje otroke zaposlenih, če imajo znanje. In Dedek Mraz za zaposlene še kar je. Takih podjetij bi rabili več. So res vrhunski.

Strani: 1