Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 32.147
Zadnja sprememba: najobj 22.02.2024 15:38
... Veselica se nadaljuje: rezultati Nvidie nad pričakovanji ...

... OK, sicer ne vem, če hodi na veselice in s čem se tam odžeja Vlagatelj Maks, vsekakor pa bi jaz na njegovem mestu z veseljačenjem bil previden, ker namreč drugi dan - jebiga, izkušnje iz mladih let - zna biti maček zelo neprijeten ... khmm, čeprav je roko na srce veseljačenje z Nvidio vendarle boljše kot z bitkojnom, ker čipe lahko koristno uporabiš - recimo za rakete v Ukrajini - z bitkojni pa ne moreš narediti nič koristnega, razen da jih prodaš še bolj pohlepnim veseljakom od sebe ...

P.S.: ker rahlo dvomim, da bi ameriška Nvidia svoje čipe prodajala Rusom, verjetno ne rabim posebej poudariti, na čigave rakete v Ukrajini sem mislil ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3036934

Strani: 1

0531Zavar sporočil: 1.525
[najobj]
... Veselica se nadaljuje: rezultati Nvidie nad pričakovanji ...

... OK, sicer ne vem, če hodi na veselice in s čem se tam odžeja Vlagatelj Maks, vsekakor pa bi jaz na njegovem mestu z veseljačenjem bil previden, ker namreč drugi dan - jebiga, izkušnje iz mladih let - zna biti maček zelo neprijeten ... khmm, čeprav je roko na srce veseljačenje z Nvidio vendarle boljše kot z bitkojnom, ker čipe lahko koristno uporabiš - recimo za rakete v Ukrajini - z bitkojni pa ne moreš narediti nič koristnega, razen da jih prodaš še bolj pohlepnim veseljakom od sebe ...

P.S.: ker rahlo dvomim, da bi ameriška Nvidia svoje čipe prodajala Rusom, verjetno ne rabim posebej poudariti, na čigave rakete v Ukrajini sem mislil ...
Kot običajno lupaš, ko maksmim po diviziji. Zavrti kdaj Google, preden zganjaš propagando.
Nvidia je znana predvsem po proizvodnji grafičnih karric, ki so slučajno zelo dober procesor za določene drugačne naloge, kot je procesiranje grafike. Namreč nekoč so to latnost zelo izkoriščali za rudarjenje bitcoinov , danes pa predvsem v AI industriji.

In obojega ni prav nič v ukrajinski vojni, Putin namreč lahko tam tamani folk tudi s pomočjo katodnih cevi, če zastopiš..
Za takšne sorte pobijanja res ne potrebuješ AI.

Strani: 1