Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

JulijSlapsak sporočil: 3
In memoriam:
nasmehnil sem se, ko sem prebral članek o prednostih tiskovin (beri knjig in časnika), ker sem pred kratkim z Lano imel iskrečo se debato,
zakaj Finance ne bodo več izhajale v TISKANI obliki. Sem bil močno proti, sem še danes in jih zelo pogrešam.
Vse razumem, modernizacija, digitalizacija, cirkus s tiskarskimi stroji, raznašalci,... pa vendarle.

Poleg vseh odličnih razlogov v članku zakaj je boljše brati papir kot buljiti v ekran, sem Finance lahko prebiral med kosilom, kar me je sproščalo, bilo v odlično rutino in pomenilo odličen izkoristek časa. Sedaj moram po šihtu ostati in si vzeti ekstra čas za branje - ni mi preveč kul. Ne vem zakaj, ampak enostavno porabim več časa za branje kot prej.

Finance so z nami ostale tudi po šihtu: za glavo pokrit, če te je ujel dež, odlične za prižgat kamin, dobre za sušit čevlje, za kakšno muho odgnat ... skratka, povsod so bile z nami.
Prebral sem jih, kadarkoli sem jih želel, tudi če ni bilo interneta v bližini. Ko da ne bi že cel dan v službi (in še malo doma) gledal v ekran. :-)
Sedaj pa ste se iz elitnega časnika enostavno potopili v množico člankov z gospodarskimi informacijami. Ne vem, vaša odločitev, seveda, vendar tako kot vidim v poslu, digital na dolgi rok ni v redu. Vsi smo ga siti, moraš gledat v ekran.

Drage Finance, veste, besedilo v članku velja tudi za nas, naročnike Financ, a res ne bi vrnili tiskane verzije?
Govorim z ljudmi, vašimi naročniki, in zagotovo nisem edini, ki pogrešam rožnato, šumečo, po črnilu dišečo ljubico.


P.S.
Verjetno zgolj retorično vprašanje...
Nekako sedaj, ko ni več stroškov papirja, tiskarskih strojev in raznšalcev, lahko pričakujemo znižanje naročnine?