Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.962
Zadnja sprememba: najobj 23.09.2023 14:50
[hostamox]
V biti imata oba prav.
Sem šel pogledat, kajje res :)
www.rtvslo.si/svet/f...nato/98141

Napol poln ali napol prazen kozarec...
... ne, nimata oba prav, ker oni zgoraj je napisal nikoli in nikoli pomeni nikoli, ne pa da si najprej notri, potem izstopiš in kasneje spet vstopiš ...

P.S.: moram priznati, da za upor de Gaulla nisem vedel, me pa bolj zanima, kaj bi se zgodilo - očitno je možno izstopit - če bi Slovenija izstopila iz NATO pakta ... khmm, oziroma če povem direkt, me res zanima in to je menda bistvo slovenskega članstva v NATO paktu, če bi nas potem napadli Avstrijci, ker razen držav članic obrambnega(!) NATO pakta drugih ni v bližini, Rusi so predaleč in so z nacifašisti iz Kijeva itak preveč zaposleni, Švicarji preko Italije ne morejo do nas in verjetno nimajo interesa, da bi Slovenija postala druga Švica, tako da v bližini Slovenije ostane samo še Vatikan s tistimi helebardami švicarske garde ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3027748

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
Moraš vedet, da vsi ne razmisljamo isto, niti enako in je jezik le orodje.
Tako da večkrat prihaja, do nesmislov o katerih je škoda razpravljat. Za moje umevanje in spomin imata oba prav.
Podobno kot so bili partizani hkrati zmagovalci in revolucionarji, ki so pobijali svoje, in domobranci izdajalci in branilci svojih.
Ti boš temu rekel izkrivljanje zgodovine, jaz pa da je zivljenje sivo.

Strani: 1