Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
Ne vem kako je drugje, a kar slišim, je usa drug svet, v eu pa povsod podobno, lagano sportski.
Balkan nima veze oz je balkanskih, juznih delavcev povsod po eu veliko:)
Mehanik, sedaj ze penzionist je bil v 70ih na izobraževanju v Volvu, po kakih dveh urah dela z mojstrom, mu je ta rekel, fant počasi tole je delo za cel dan ne za pol dneva :).
Kar sem sam delal je bilo jebeno v Revozu npr. pa še tu so rekli, da je v francoskih tovarnah bolj lagano, mi pa se moramo dokazovat.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3023375

Strani: 1

0531Zavar sporočil: 1.309
[hostamox]
Ne vem kako je drugje, a kar slišim, je usa drug svet, v eu pa povsod podobno, lagano sportski.
Balkan nima veze oz je balkanskih, juznih delavcev povsod po eu veliko:)
Mehanik, sedaj ze penzionist je bil v 70ih na izobraževanju v Volvu, po kakih dveh urah dela z mojstrom, mu je ta rekel, fant počasi tole je delo za cel dan ne za pol dneva :).
Kar sem sam delal je bilo jebeno v Revozu npr. pa še tu so rekli, da je v francoskih tovarnah bolj lagano, mi pa se moramo dokazovat.
Work smart, not hard :)
Res, v t.i. "gnilem kapitalizmu" zahodne EU delajo predvsem manj stresno in predvsem bolj fokusirano in zaslužijo več.
Amerika je druga zgodba, oni vsi garajo, samo eni so res bolj pri dnu lestvice (čeprav njihovo dno ni tako nizko v primerjavi z našim), drugi pa služijo miljone in miljarde....
V SLO pa mislimo da garamo na polno (v resnici si svoje trpljenje ustvarjamo sami) , vendar je standard še vedno slabši kot v zahodni EU, a vseeno živimo še vedno dobro (predvsem če pogledaš očitni razkorak med uradno statistiko in stanjem na nepremičninskem trgu, regionalno razvitostjo in turizmom...)
0531Zavar sporočil: 1.309
[hostamox]
Ne vem kako je drugje, a kar slišim, je usa drug svet, v eu pa povsod podobno, lagano sportski.
Balkan nima veze oz je balkanskih, juznih delavcev povsod po eu veliko:)
Mehanik, sedaj ze penzionist je bil v 70ih na izobraževanju v Volvu, po kakih dveh urah dela z mojstrom, mu je ta rekel, fant počasi tole je delo za cel dan ne za pol dneva :).
Kar sem sam delal je bilo jebeno v Revozu npr. pa še tu so rekli, da je v francoskih tovarnah bolj lagano, mi pa se moramo dokazovat.
Še tale link sem našel - plače v Rusiji :)
www.youtube.com/watc...PmXMFqU1xw
Poglej plače bolj izobraženih in boš videl da so (Kljub vojni in vsem sankcijam ) višje kot v Sloveniji.
Je Slovenija sploh še država, za srednji sloj ?

Strani: 1