Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kje sploh še vladajo levičarji v EU

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 15.06.2023 15:17
Prosto po Črčilu, kdor je od zrelosti naprej levičar ni normalen. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3022285

Strani: 1

primvla sporočil: 703
[Glavni forum] Tema: Kje sploh še vladajo levičarji v EU
[#3022290] 15.06.23 15:58 · odgovor na: bigl (#3022285)
Odgovori   +    0
sicer je cisto vse v redu z njim, da se z njim normalno pogovarjat, nobenga ne ogroza, noben njega ne ogroza, del druzbe pac, samo jebiga, ni normalen...
najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kje sploh še vladajo levičarji v EU
[#3022292] 15.06.23 16:05 · odgovor na: bigl (#3022285)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 15.06.2023 16:15
[bigl]
Prosto po Črčilu, kdor je od zrelosti naprej levičar ni normalen. Lep dan.
... čuj, pozabil si povedat, kaj za tebe in za tistega britanskega pijanca pomeni levičar, ker jaz sem - ne jebe se mi za vse okoli sebe - po političnem prepričanju konzervativno gradualistični levičar, pa nisem več glih najmlajši ...

P.S.: da ne pozabim, volil sem Levico, da bodo mladi lahko probali poskrbeti sami za sebe - sebični starci očitno ne bodo - ker niso samo v Ljubljani noro draga stanovanja in najemnine, ampak so sicer malo manj noro draga tudi drugje po Sloveniji, predvsem pa je bistven problem, da si danes dobesedno sistemsko zapostavljena mladina - dobro poslušaj res odličnega Tilna Artača www.rtvslo.si/rtv365...7049?s=tvu v priredbi malo starejši generaciji znane "Delam kot Zamorc" od avtorja današnji generaciji bolj znanega in Janšatvovim vernikom osovraženega "petkovega kolesarja" Janija Kovačiča - mora služit svoj vedno dražji kruh - noro draga stanovanja lahko mladina gleda samo v oglasih - z nezanesljivim 24/7 prekarnim delom, ki danes je, jutri pa ga ni ...

Strani: 1