Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0531Zavar sporočil: 1.219
Zadnja sprememba: 0531Zavar 18.03.2023 16:26
[bigl]
> [0531Zavar]
> > [Polo83]
> > če si racionalen greš pač v okolico Lendave ali Črnomelja
>
> Odvisno od cilja; če je tvoj cilj dobiti lepo in poceni parcelo (hišo) za preživljanje starosti, potem imaš prav.
> Če pa je tvoj cilj da kupiš nepremičnino, ki ji bo v 10 letih cena zrasla za dvakrat, potem je bolj racionalno da kupuješ hišo v Portorožu.

Ta 2x porast je že v tej ceni:-). Hint. Sicer pa malo čez mejo so lepše nepremičnine precej cenejše. Pa še meje ni več. Lep dan.

Dober dan voščim.
Saj to pa tudi jaz že ves čas pravim, samo se je traba naučiti nemški (sem si upal predvidevati da misliš na sevrno mejo) :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3018029

Strani: 1

FjodorKirilovic sporočil: 960
[0531Zavar]
> [bigl]
> > [0531Zavar]
> > > [Polo83]
> > > če si racionalen greš pač v okolico Lendave ali Črnomelja
> >
> > Odvisno od cilja; če je tvoj cilj dobiti lepo in poceni parcelo (hišo) za preživljanje starosti, potem imaš prav.
> > Če pa je tvoj cilj da kupiš nepremičnino, ki ji bo v 10 letih cena zrasla za dvakrat, potem je bolj racionalno da kupuješ hišo v Portorožu.
>
> Ta 2x porast je že v tej ceni:-). Hint. Sicer pa malo čez mejo so lepše nepremičnine precej cenejše. Pa še meje ni več. Lep dan.


Dober dan voščim.
Saj to pa tudi jaz že ves čas pravim, samo se je traba naučiti nemški (sem si upal predvidevati da misliš na sevrno mejo) :)
Pozabi nemščino. V Italiji in na Hrvaškem govorijo tudi angleško. Ponekod tudi Slovensko.
Pričakujem, da bodo tam cene rasle hitreje kot na slovenski obali.
Pa iz lLjubljane je Trst pol ure bližje kot črnomelj.
bigl sporočil: 18.363
[0531Zavar]
> [bigl]
> > [0531Zavar]
> > > [Polo83]
> > > če si racionalen greš pač v okolico Lendave ali Črnomelja
> >
> > Odvisno od cilja; če je tvoj cilj dobiti lepo in poceni parcelo (hišo) za preživljanje starosti, potem imaš prav.
> > Če pa je tvoj cilj da kupiš nepremičnino, ki ji bo v 10 letih cena zrasla za dvakrat, potem je bolj racionalno da kupuješ hišo v Portorožu.
>
> Ta 2x porast je že v tej ceni:-). Hint. Sicer pa malo čez mejo so lepše nepremičnine precej cenejše. Pa še meje ni več. Lep dan.


Dober dan voščim.
Saj to pa tudi jaz že ves čas pravim, samo se je traba naučiti nemški (sem si upal predvidevati da misliš na sevrno mejo) :)
Tudi to. Nemško znam, pa tudi hrvaško razumem:-). Lep dan.

Strani: 1