Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
[0513ANITO]
> [hostamox]
> Sem bil lani presenečen, ko sem rabil neko dovoljenje za razpis.
> Legalno, brez dovoljenj, si na malo bolj oddaljeni njivi niti skreta ne morem postavit :).
> Tako da ja predpisov je polno. Lukenj pa tudi verjetno :).

Pri nas (okolica Ljubljane), bo/je marsikatera kmetija ostale brez orne zemlje....Enostavno so prepovedali oranje ledine... Tam, kjer so bile včasih njive, pa potem nekaj časa travniki...Če je zdaj travnik ne sme vač v njivo...
S tem, da je marsikatera kmetija opustila živinorejo in kot taka travnikov sploh ne rabi....
Mislim, da je to bolj birokratska ovira, če ne uveljavljaš subvencij mislim, da ni sankcij, kazni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3016641

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[hostamox]
> [0513ANITO]
> > [hostamox]
> > Sem bil lani presenečen, ko sem rabil neko dovoljenje za razpis.
> > Legalno, brez dovoljenj, si na malo bolj oddaljeni njivi niti skreta ne morem postavit :).
> > Tako da ja predpisov je polno. Lukenj pa tudi verjetno :).
>
> Pri nas (okolica Ljubljane), bo/je marsikatera kmetija ostale brez orne zemlje....Enostavno so prepovedali oranje ledine... Tam, kjer so bile včasih njive, pa potem nekaj časa travniki...Če je zdaj travnik ne sme vač v njivo...
> S tem, da je marsikatera kmetija opustila živinorejo in kot taka travnikov sploh ne rabi....

Mislim, da je to bolj birokratska ovira, če ne uveljavljaš subvencij mislim, da ni sankcij, kazni.
Se oproščam Prejšnji link, ki sem ga prilepij je bil žal napačen (pa kljub temu koristen)

Tale pa ni

Kmečki glas
mmjevnikar.kmeckigla...emalo-njiv

Strani: 1