Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
Zadnja sprememba: hostamox 09.02.2023 18:02
[Endimion]
Z dvema klikoma sem našel vir Tvoje informacije. Nekoliko hudomušno sem že prej vedel da bo to Nova24TV

nova24tv.si/slovenij...ndinavski/

Da pa so vrli novi televizijci izbrali za mero ravno 2021, ko je njim ljuba politična opcija stalala blizu pol milijarde Covid dodatkov temu istemu Javnemu sektorju, in to poskusijo obesit tej oblasti... je pa ranga "pejte spat"
JA zalostno in k sreči.
Žalostno ker kot pravijo tule na financah zakaj niso bolj strokovni, ker rumeno se prodaja in k sreči, da je v tem žanru več konkurence in so morale postat finance malo manj rumene :)

Problem je mogoče novinarska etika, da dajo ven info, ki so na trhlih nogah. Dolgoročno si sami kopljejo jamo. Podobno rumeni tisk. Danes so info hitro preverljive in se nekak ne splač lagat, prirejat vsaj na smallscale.
Podrugi strani pa imaš z malo vložka na voljo vso populacijo, ki bere tvoj jezik in verjamem, da določen promil budal se vedno najde :).

Žalostno je še to, ker temu nasedejo ljudje, ki nosi neumni ala bigl. Ne vem, mogoče je to moj predsodek, ker imaš tudi na levi polno pametnih, mogče pamet zamenjujem z elokvenco, in trosijo podobne nedoslednosti.....razmišlajam in se čudim... .

PA še razlika med nami in slovaki, ki so po tabeli zadnji je ušivih 10 % :)

jao.jao

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015866

Strani: 1

crt sporočil: 27.121
Zadnja sprememba: crt 09.02.2023 18:52
[hostamox]
Problem je mogoče novinarska etika, da dajo ven info, ki so na trhlih nogah. Dolgoročno si sami kopljejo jamo. Podobno rumeni tisk. Danes so info hitro preverljive in se nekak ne splač lagat, prirejat vsaj na smallscale.
to velja, ce imas publiko, ki ji je pomembno, kaj je res.

kar seveda sploh ni samoumevno.

ker je zelo clovesko, da imas namesto tega publiko, ki ji je predvsem pomembno, kaj ji je vsec.

Strani: 1