5 min
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih Mercedesov
10 min
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
12 min
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
31 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
3 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
18 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca

Strani: 1

GEA01 sporočil: 118
[#3015725] 07.02.23 16:30
Odgovori   +    5
Word!
0730ULtra3 sporočil: 1.618
[#3015728] 07.02.23 17:09
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: 0730ULtra3 07.02.2023 17:10
Zato, ker Svoboda nima ne kadra, ne nobenega konkretnega programa. Levica ima svoj program(kakršenkoli že je) in ga pač uresničuje. Vlada oziroma Golob jim pa pri teh načrtih težko nasprotujejo oziroma predlagajo karkoli drugega, ker sami nimajo nobenih. In če bi onesposobili še Levico, oziroma uresničevanje njihovega programa, potem ta vlada dejansko nebi prav nič počela.
crt sporočil: 28.844
[#3015729] 07.02.23 17:10
Odgovori   +    11
. Levica ga ima, in to zelo jasnega. Je edina vladna stranka z vizijo, ki ve, kaj hoče, in pri tem vztraja. Za to jim lahko njihovi podporniki čestitajo. Drugi pa …
tako ... mesec je novi erjavec :)

oba uspesno terata svoje in bozata svoje volilce v smeri dlake.

ostalim pa ostane razlagati, zakaj da baje to lahko samo onadva in kateri drugi da so krivi.
mar123 sporočil: 1.403
[#3015730] 07.02.23 17:15
Odgovori   +    6
Skoda da ni v vladi tonina ali logarja namesto mesca poleg goloba. Bi bilo precej bolje.
David69 sporočil: 125
[#3015731] 07.02.23 17:43
Odgovori   +    24
Ne vem zakaj, ampak že ko samo preberem ta imena, se znerviram. Ta koalicija mi deluje nekako, kot film, in sicer slaba črna komedija!
bigl sporočil: 18.363
[#3015733] 07.02.23 19:19 · odgovor na: 0730ULtra3 (#3015728)
Odgovori   +    16
Zadnja sprememba: bigl 07.02.2023 19:25
[0730ULtra3]
Zato, ker Svoboda nima ne kadra, ne nobenega konkretnega programa. Levica ima svoj program(kakršenkoli že je) in ga pač uresničuje. Vlada oziroma Golob jim pa pri teh načrtih težko nasprotujejo oziroma predlagajo karkoli drugega, ker sami nimajo nobenih. In če bi onesposobili še Levico, oziroma uresničevanje njihovega programa, potem ta vlada dejansko nebi prav nič počela.
Levica ima res program.....samo kakšen. Po moje je protiustavem. Lizanje...., pa je obdelano, v menda avtorskem delu njihovega politika. Razmišljam. Lep dan.
0313EKINX sporočil: 1.106
[#3015742] 07.02.23 22:17 · odgovor na: crt (#3015729)
Odgovori   +    15
Sploh ni res. Golob je Mesec v fraku. Vse kar trenutno dela Golob, je napovedal pred volitvami. Nicesar ni skrival. Zato ne razumem ljudi ki so ga volili, da sedaj tarnajo. Ne vem, zakaj ne pleete vec? Napovedal je visje davke, visjo obdavcitev plac, visje davke na kapitalske dobicke, visje davke na oddajo stanovanj...
Endimion sporočil: 11.230
[#3015750] 08.02.23 07:09 · odgovor na: crt (#3015729)
Odgovori   +    8
In tudi Luki se zna ponovit Erjavčev konec.

Ali pa bo Luka nareedil to, kar je naredil Šarcu. Nekje sredi leta 2025 bo "ugotovil" da so razlike v pogledih v koaliciji "nepremostljive", in se skušal distancirati od vsega skupaj, in tem istim svojim volilcem prodati zgodbo, da v "resnici nismo imeli nič zraven".

S tem, da pri Šarcu niso bili formalno del koalicije, to pot pa imajo ministre v vladi!
crt sporočil: 28.844
[#3015757] 08.02.23 07:49 · odgovor na: Endimion (#3015750)
Odgovori   +    6
[Endimion]
In tudi Luki se zna ponovit Erjavčev konec.
da bo fural stranko in razne opazne vloge prakticno 20 let? verjetno :)
bojancad sporočil: 1
[#3015762] 08.02.23 09:16
Odgovori   +    5
Odličen članek!
Endimion sporočil: 11.230
[#3015857] 09.02.23 15:29 · odgovor na: crt (#3015757)
Odgovori   +    2
Tolaživa se z mislijo, da je polovico te dobe (od 2014) nekak že odfural.
MojemnenjeXXL sporočil: 379
[#3015886] 10.02.23 08:23
Odgovori   +    8
Odličen članek. Čestitke novinarju, ki je povedal to, kar danes misli 99 % gospodarstvenikov in ostalih uspešnih ljudi v SLO, ki so gonilo države že od 1991 dalje. Vsi ti ne bodo nikoli več glasovali za Svobodo ali Levico, ker pač ne želimo scenarija Venezuele pri nas. Glede Goloba pa, razočaral na celi fronti. V stranko povabil politike, ki jih ljudstvo ni izvolilo na zadnjih volitvah /Šarec, Bratuškova/, programa nima /sledi programu male Levice/, gospodarstva žal ne razume /da nasvet, naj kupijo plin in elektriko, ko je bila ta najdražja...žal tudi o energiji očitno nima pojma/, je izredno zamerljiv /kar smo videli pri notranji ministrici/. Če povzamem: Golob nič ni in nič ne bo naredil za Slovenijo. Plesal bo en mandat in potem adijo... hm, in takrat ga bo pa še Tina Gaber zapustila, ker ne bo več "pomemben"... :)

Strani: 1


vm-qetesh