Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 31.01.2023 15:46
Pa še tole si poglej, dobra analiza in ni enostranska propaganda:
www.youtube.com/watc...ZxE&t=338s
... čuj, in zakaj bi jaz kupil knjigo z roftarsko psihoanalizo Putina, ki o vzrokih in posledicah vojne v Ukrajini ne pove nič ...

P.S.: to vecer.com/svet/milan...i-10326144 preberi, da ne boš mislil, da sem samo jaz indoktriniran z rusko propagando ... aja, ker Milanović komentira besede nemške zunanje ministrice Annalene Baerbock, češ da je Evropa v vojni z Rusijo, je mogoče dobro vedeti twitter.com/Meissner...2099895300 kaj si o naduvani glupači na čelu nemške diplomacije - zeleno Annaleno sem si po njenem znanju fizike in matematike zapomnil forum.finance.si/?m=...809&single že leta nazaj - mislijo njeni nemški rojaki ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015309

Strani: 1

primvla sporočil: 704
evropa JE v vojni z rusijo, sicer bi analena ze odfrcala... spy vs spy in medijske indoktrinacije pa so itak v polnem zamahu ze desetletja, tko da je folku cisto jasno, da je treba rusijo pac razfukat. pa ne samo eu, v indiji oz diaspori spet rozljajo sikhi (ki so pospravli indiro gandhi, ki je bila itak ruski agent, kufri denarja), kitajce drkajo s tajvanom, irance pa kar direkt raketirajo, ker zaenkrat se nimajo nukic...

Strani: 1