Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.200
Zadnja sprememba: crt 31.01.2023 08:42
well - omenil sem ze, da mogoce pa z logarjem ponovim viranta.

hocem povedati, da ceprav seveda nisi tako fuknjen, da verjames v zvelicavnost nekega kandidata, da bo lastnorocno popeljal slovenijo na vrh sveta, pac pride vsaj zame situacija, ko mislim, da je neka varianta pa mogoce izstopajoce dobra znotraj sicer splosno bedne vrece (torej: je lahko, ce rata, vpadljivo manj bedna).

stric je doslej v praksi javnega obnasanja (tako pred- kot po-volilno) pokazal, da morda pa na "desni" le obstaja kdo, ki mu je kaj jasno o muhah in kisu in medu.

za moje oci (po dosedanjem vtisu, je pa vsekakor za pazit) je mogoce po virantu to tudi prvi kandidat, ki bi lahko bil "desen" v ekonomskem smislu, ne da bi hkrati ali predvsem bil "desen" v socioloskem smislu.

tisto "ampak on je v bistvu jj z lepim obrazom" me ne moti. jj, ki se zna obnasati in je manj obseden s svojimi fiksacijami? super.

tako da je to zame lahko znova situacija "sicer ne vemo, a bo ratalo, in vse sanse so, da bomo razocarani, ampak da ne bo potem lej pa je za spremembo le bila prilika in ekipa, tebe pa nikjer" - kot opisano v prej podanem clanku v casu viranta. ki ga bom cim bolj dobesedno ponovil, ce bo taka situacija, plus izrecni poudarek, da gre po 10+ letih za ponovitev z le zamenjanimi imeni, kar je ze samo po sebi sporocilno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015270

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.967
Jep, jep. We'll see. Zanimiv eksperiment, ki pa se v drugih primerih doslej ni obnesel, saj če daš preveč intelektualnih in ambicioznih glav v stranko, potem si prej ali slej nakoplješ težave... ker če gazda stranke ni neodvisen in svetovljanski, potem pač zazevajo razpoke. Doslej je vedno bilo tako, še en poskus ni trajal mnogo.
Težko bo dolgoletni JJjev tajnik skočil iz svoje kože in postal neodvisen. To je pravzaprav nemogoče. Bo pa to prodajano... in če je prodajano (denar pa vložijo člani Združenje Manager in JJ), realni potencial preobrazbe lahko za naprej prepoznaš. Pač, ogromno govorjenja, 2% nižji davki, v bistvu vse po starem.

(Dobovšek ima že nekaj časa Dobro državo, šel je s konceptom neodvisnosti in transparence... in z rezultatom ni nikjer.)

Strani: 1