Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.967
Ampak v Slo bomo končno doživeli Upgrade: JJ in Združenje Manager se zavedata stanja in bosta naredila kompromis ter podprla Logarja, ki ima aka ekipo.

In spet imamo eno ime in čakamo na ekipo... ki bo misterij do zadnjega (razen 3 ali 4 ljudi okoli)... no razna imena, ki se vedno ponujajo, bodo zraven.

Bomo spet verjeli? POP TV bo spet nas presenetil z novim upom, če se bo Holoub začel sesedati v slabem imidžu... kateremu bo spet nekaj prispeval POP TV.

Kruha in iger sistem. Celofan na celofan. Zakaj? Si povedal. Z drugimi besedami. Ljudi je treba zaposliti s teatrom, da se v ozadju odvije ključen premik državnega blagostanja v privat roke.

In spet smo pri starem Rimu... in starih naukih. V novi preobleki.

Gledali bomo posebno serijo: Kako lahko JJjev tajnik - Anže Logar - postane neodvisen od JJ, pravzaprav novi Cerar slovenske politike, great hope, preobrazba v živo. On je namreč drugačen, bodo mainstream mediji vpili...

... če mene vprašaš, težko toliko glumiš, če vsaj malo nisi na koki ali čemu podobnemu... ali pa moraš imeti res sposobnost biti Jackyl and Hyde v isti osebi, da skačeš iz vloge v vlogo...

Ampak ja, Anže je, kot kažejo zadnje volitve, pripravljen za next level. Ko bo spregovoril o nizkih davkih, bo podjetniška raja mu jedla iz rok...

Gremo na next level? Morda pa Ameriko prehitimo po desni... in v kratkem časovnem loku naredimo eksperiment vseh eksperimentov, preobrat za 180 stopinj, fascinantno pirueto... ki se bo, po moje je kar dosti možnosti, dobro prodajala... (vsaj en mandat).

Let's see and then judge. Srečno Slovenija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015269

Strani: 1

crt sporočil: 27.197
Zadnja sprememba: crt 31.01.2023 08:42
well - omenil sem ze, da mogoce pa z logarjem ponovim viranta.

hocem povedati, da ceprav seveda nisi tako fuknjen, da verjames v zvelicavnost nekega kandidata, da bo lastnorocno popeljal slovenijo na vrh sveta, pac pride vsaj zame situacija, ko mislim, da je neka varianta pa mogoce izstopajoce dobra znotraj sicer splosno bedne vrece (torej: je lahko, ce rata, vpadljivo manj bedna).

stric je doslej v praksi javnega obnasanja (tako pred- kot po-volilno) pokazal, da morda pa na "desni" le obstaja kdo, ki mu je kaj jasno o muhah in kisu in medu.

za moje oci (po dosedanjem vtisu, je pa vsekakor za pazit) je mogoce po virantu to tudi prvi kandidat, ki bi lahko bil "desen" v ekonomskem smislu, ne da bi hkrati ali predvsem bil "desen" v socioloskem smislu.

tisto "ampak on je v bistvu jj z lepim obrazom" me ne moti. jj, ki se zna obnasati in je manj obseden s svojimi fiksacijami? super.

tako da je to zame lahko znova situacija "sicer ne vemo, a bo ratalo, in vse sanse so, da bomo razocarani, ampak da ne bo potem lej pa je za spremembo le bila prilika in ekipa, tebe pa nikjer" - kot opisano v prej podanem clanku v casu viranta. ki ga bom cim bolj dobesedno ponovil, ce bo taka situacija, plus izrecni poudarek, da gre po 10+ letih za ponovitev z le zamenjanimi imeni, kar je ze samo po sebi sporocilno.

Strani: 1