Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Absolutna oblast slovenske levice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011840] 27.11.22 20:42 · odgovor na: Endimion (#3011815)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: hostamox 27.11.2022 20:45
Gledam rezultate 60 40 za pri RTv, očitno bo še ena jj pusiona.
To da ni bilo logarja zraven, je čisto možno da tip noče imet več veliko z jj zamerljivostjo.
Če kaj, jj gotovo ni neumen in če bo tule dosegel le 200 k ali 100 k proti, bo mogoče spoznal, da domobranske zgodbice le niso več dovolj tudi na desni.
Ne vem pa, zakaj thinkthanki kot volilci levice ste, po razpadu Lds nasedate stalno novim facam in stranke kar po defaultu čez čas razpadejo.
Oz je to ta leva naprednost, da je nekaj stalno novo, ;) pa čeprav isto.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3011840

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011855] 28.11.22 08:26 · odgovor na: hostamox (#3011840)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: crt 28.11.2022 08:53
[hostamox]
Ne vem pa, zakaj thinkthanki kot volilci levice ste, po razpadu Lds nasedate stalno novim facam in stranke kar po defaultu čez čas razpadejo.
Oz je to ta leva naprednost, da je nekaj stalno novo, ;) pa čeprav isto.
jaz sicer ne volim te robe, niti mi je apriori motivacija barva majice, ampak a je to res nasedanje? namrec zadeva funkcionira kot oglasevano - drzi jj stran od oblasti.

potem razpade in pride drugi obraz za isti target in spet funkcionira. racunalnisko je to, kot smo se ze velikokrat pogovarjali, kot RAID (redundant array of inexpensive disks) - torej nimas vseh jajc v eni kosari (enega samega super bigass diska, na katerem je vse), temvec razprsis na znj zamenljivih elementov, en propade, big deal, takoj s police drugi z enako namembnostjo in furas dalje.

clovek bi si mislil, cisto brez zlobe, lahko pa tudi z, da po propadu stare juge s konceptom vecnega marsala ravno ta sprememba pomeni napredek, so what's the problem....

vzporedno s tem je splosna ljubezen do novo novo ena od stalnic kondicioniranja publike v potrosniski druzbi in steber nje. tudi politiki so trzna roba kot vsaka druga. in tako kot pri drugi trzni robi imas nek komad publike, ki mu ni do tega, kar pa ne spremeni dejstva, da paretovsko (80/20) model ostaja. tolerira procent tistih, ki ne grejo s tokom, ne pusti pa jim spemeniti tirnic. lahko dvignes nos, da so taksni kupci naivni in puhli, kar pa ne bo spremenilo dejstva, da ce jih ne bozas v smeri dlake, ne bos prodal.

kot anekdota, nek cas sem razvijal en nalozbeni portal za KD. pri tem sem kot zelo koristno izkusnjo vzel ravno to: kako ogromno ljudi laufa na "novo novo", pravzaprav brez vsakrsnega drugega ozira. okej, novo novo + darilo/popust vec kot nic eur. potrosniskemu modelu je povsem vseeno, a gre za pralni prasek, vzajemne sklade ali politike.

morda smo pa z velikim egom golobom in logarjevo demonstracijo o obstoju dometa onkraj janse na pragu tega, da se pristopa pliticnih plemen obrneta, wouldn't that be something... po moje se nismo tam, samo omenjam zaradi kompletnosti obravnave :)

Strani: 1