Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Absolutna oblast slovenske levice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.312
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011810] 27.11.22 12:30 · odgovor na: hostamox (#3011806)
Odgovori   +    3
Meni je denimo pomenljivo, da v referendumsko kampanijo ni porinil svoj trenutno najvišje kotirajoči asset. Logarja namreč.

Morda, ker je Logarjev lokalni becirk pred enim tednom popolnoma pogorel na lokalnih volitvah? Ampak referendum je vsedržavna zgodba.

Moja partnerka bi po svoji zgodovini bila prototip desnega volilca. Rojena je v Argentini, očetu domobrancu in precej mlajši materi. Mama je bila tako navdušena nad življenjem v Argentini, da je šla s punčko nazaj v Jugo. Njenemu dedu pa so oblasti takoj po vojni poplenile bajto na židovski v Ljubljani. Pa za desno opcijo moja niti slišat noče. Pravi da ni hodila na pravni faks in prepotovala čel svet, da bo za holcerske runkeljne glasovala.

Zanimivo je res, da se edini normalni kos SDSa ni angažiral pri referendumski kampaniji.

Ali pa mi nekaj ne vemo, pa se je že kaj kuhat začelo.

Desno sredinska opcija ima domet. Seveda ga ima, in normalno je da imaš to. A se bojim, da ne s temi ljudmi in ne s tem liderjem kot je sedaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3011810

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011813] 27.11.22 12:43 · odgovor na: Endimion (#3011810)
Odgovori   +    4
Tvoja je dokaz tega, kaj se z uspesno indoktrinacijo da narest, čeprav imaš zametke za nekaj drugega oz si vsaj nevtralen.
Če je mama prišla nazaj verjetno ni bila ravno desna, oz je pretehtala več možnosti, podobno tvojo partnerka
Če živiš v mestu si leve opcije ne moreš privoscit, podobno ne leve če si na vasi.
V obeh primerih izpadeš čudaški. Poleg še ostalih zahtev obeh okolij.
Tule imaš celo gostilne, kjer se ve kdo kam zahaja, za bolj leve in desne:)

Strani: 1