Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Absolutna oblast slovenske levice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011806] 27.11.22 11:58 · odgovor na: Endimion (#3011803)
Odgovori   +    1
Mislim resna podjetja, kjer se ustvarja neka kultura, miselnost ne plavohaljastvo, kjer je jj car delavec pa lena zvina, tu bo vedno več dobil levi pol :).
Niti ne vem, če ima Jj intelektualne zmoznosti videt, kaj mora narest.
Je rezultat drugega časa, podobno njegove oprode o katerih govoriš.

Menim, dabo desnica pridobivala po naravni poti, ko bojo ti ki so pod 30 placevali davke. V mladosti moraš bit lev, idealist.
Vzdrzevanje leve volilne baze bo cedalje teže.

Ne gledam tvja, že dolgo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3011806

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011809] 27.11.22 12:16 · odgovor na: hostamox (#3011806)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 27.11.2022 12:16
[hostamox]
Mislim resna podjetja, kjer se ustvarja neka kultura, miselnost ne plavohaljastvo, kjer je jj car delavec pa lena zvina, tu bo vedno več dobil levi pol :).
Niti ne vem, če ima Jj intelektualne zmoznosti videt, kaj mora narest.
Je rezultat drugega časa, podobno njegove oprode o katerih govoriš.

Menim, dabo desnica pridobivala po naravni poti, ko bojo ti ki so pod 30 placevali davke. V mladosti moraš bit lev, idealist.
Vzdrzevanje leve volilne baze bo cedalje teže.

Ne gledam tvja, že dolgo :)
... ja, in zato boš kot dobro obveščeni gledalec glasoval proti spremembam zakona o RTV Slovenija ... eh, jebiga ...
Endimion sporočil: 10.312
[Glavni forum] Tema: Absolutna oblast slovenske levice
[#3011810] 27.11.22 12:30 · odgovor na: hostamox (#3011806)
Odgovori   +    3
Meni je denimo pomenljivo, da v referendumsko kampanijo ni porinil svoj trenutno najvišje kotirajoči asset. Logarja namreč.

Morda, ker je Logarjev lokalni becirk pred enim tednom popolnoma pogorel na lokalnih volitvah? Ampak referendum je vsedržavna zgodba.

Moja partnerka bi po svoji zgodovini bila prototip desnega volilca. Rojena je v Argentini, očetu domobrancu in precej mlajši materi. Mama je bila tako navdušena nad življenjem v Argentini, da je šla s punčko nazaj v Jugo. Njenemu dedu pa so oblasti takoj po vojni poplenile bajto na židovski v Ljubljani. Pa za desno opcijo moja niti slišat noče. Pravi da ni hodila na pravni faks in prepotovala čel svet, da bo za holcerske runkeljne glasovala.

Zanimivo je res, da se edini normalni kos SDSa ni angažiral pri referendumski kampaniji.

Ali pa mi nekaj ne vemo, pa se je že kaj kuhat začelo.

Desno sredinska opcija ima domet. Seveda ga ima, in normalno je da imaš to. A se bojim, da ne s temi ljudmi in ne s tem liderjem kot je sedaj.

Strani: 1