Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pelle sporočil: 737
[bigl]
> [Nollem]
> > [bigl]
> > Moji podpisi so zraven. Lep dan.
>
> v času vlade Janeza Janše se je število zaposlenih v JS povečalo za 5415...
> o razmerah na RTV pa se mi ne da pisat, ker je tega preveč...
>
>
> #sampovem

Res je preveč....levega, sami priznavajo, da jih je hebeno več kot drugih, za te pa dobro vedo kdo so. Take RTV SLO pa res ne potrebujemo, naj gredo na trg zganjat politiko in si zaslužit za položnice plačat, razmišljam. Lep dan.
in vaša rešitev je, da se na javna sredstva zaposluje nekompententne desne kadre (iz privat Nove TV), da bo kao uravnoteženo...ampak za vas je nasprotnik vsak, ki ni isto bebav kot vi.

vi ste tako grozljivo pokvarjeni in plitki, da človek enostavno ne ve kaj bi z vami. sicer ste troll, ampak ne smemo vam prepustiti javni prostor.

lep dan, ni treba razmišljat, saj tako ali tako ne veste kaj ta beseda pomeni...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3008461

Strani: 1

Rokc5 sporočil: 2.857
pelle: Ma ne vem. Meni sta Tomažič in Rant v redu. Kdo vam laže je ena redkih oddaj, kjer ljudje lahko v Sloveniji direktno povedo kaj si mislijo, brez cenzure.
bigl sporočil: 18.363
[pelle]
> [bigl]
> > [Nollem]
> > > [bigl]
> > > Moji podpisi so zraven. Lep dan.
> >
> > v času vlade Janeza Janše se je število zaposlenih v JS povečalo za 5415...
> > o razmerah na RTV pa se mi ne da pisat, ker je tega preveč...
> >
> >
> > #sampovem
>
> Res je preveč....levega, sami priznavajo, da jih je hebeno več kot drugih, za te pa dobro vedo kdo so. Take RTV SLO pa res ne potrebujemo, naj gredo na trg zganjat politiko in si zaslužit za položnice plačat, razmišljam. Lep dan.

in vaša rešitev je, da se na javna sredstva zaposluje nekompententne desne kadre (iz privat Nove TV), da bo kao uravnoteženo...ampak za vas je nasprotnik vsak, ki ni isto bebav kot vi.

vi ste tako grozljivo pokvarjeni in plitki, da človek enostavno ne ve kaj bi z vami. sicer ste troll, ampak ne smemo vam prepustiti javni prostor.

lep dan, ni treba razmišljat, saj tako ali tako ne veste kaj ta beseda pomeni...
Ejej, drugačno mnenje očitno ene vrže iz tira ter razmišljanje tudi in jih potem premetuje, nisem vedel, da sem grozljivo pokvarjen in plitek...in mogoče sem pa res premalo v javnem prostoru, ki ga nam državljanom nasilno prevzema leva poltika. Ne vem ali res na njihovih fakultetah vzgajajo leve skrajneže.......Glede na očitke sem prepričan, da je obratno. Lep dan.

Strani: 1