6 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
23 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
23 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.844
[#3007790] 29.09.22 12:13
Odgovori   +    33
A bodo končno snemal nadaljevanje filma "To so Gadi"....

Glavni igalci pa Boris Cavazza in Meri.... Alias Sebastjan Cavazza in Alenka Bratušek v vlogi avtobusarke...

Samo ne vemo kdo bo Berta Sotlerja igral.... tle mamo en mal težav
0219Ma6 sporočil: 414
[#3007793] 29.09.22 12:51 · odgovor na: 0513ANITO (#3007790)
Odgovori   +    26
Omg
Rokc5 sporočil: 2.857
[#3007796] 29.09.22 12:55
Odgovori   +    28
A to se zajebavate? Am I dreaming?
slovenecnb1 sporočil: 6.600
[#3007807] 29.09.22 13:20 · odgovor na: 0513ANITO (#3007790)
Odgovori   +    17
[0513ANITO]
A bodo končno snemal nadaljevanje filma "To so Gadi"....

Glavni igalci pa Boris Cavazza in Meri.... Alias Sebastjan Cavazza in Alenka Bratušek v vlogi avtobusarke...

Samo ne vemo kdo bo Berta Sotlerja igral.... tle mamo en mal težav
Zoki....
0513ANITO sporočil: 10.844
[#3007810] 29.09.22 13:24 · odgovor na: 0219Ma6 (#3007793)
Odgovori   +    19
[0219Ma6]
Omg
Sem tudi na "Ko to tamo pjeva" pomislil, ampak za Alenko nebi bilo druge vloge kot tista za Hribom.... In...I Tata bih Sine...
Nollem sporočil: 1.130
[#3007811] 29.09.22 13:25
Odgovori   +    38
super, sicer ne zna slovaško ne madžarsko, zato pa govori zelo slabo angleško
anon-597721 sporočil: 40
[#3007813] 29.09.22 13:37 · odgovor na: Nollem (#3007811)
Odgovori   +    15
Morda bi na Financah razmislili o takih člankih ker odganjate zdravo podjetništvo iz Slovenije..
XDONA1 sporočil: 1.954
[#3007827] 29.09.22 15:03 · odgovor na: anon-597721 (#3007813)
Odgovori   +    9
Kaj pa če naredimo referendum in glasujemo, ali smo za to, da Alenko pošljemo za EU komisarko?
Zdaj ima že menda nekaj izkušenj s prijavo na to delovno mesto :)
FIN-542731 sporočil: 853
[#3007829] 29.09.22 15:19
Odgovori   +    20
Ona je edino usposobljena, da koordinira ... "tajm", "mani" in ... "fridm"? :)))
trocki sporočil: 2.224
[#3007832] 29.09.22 15:28 · odgovor na: Nollem (#3007811)
Odgovori   +    1
Saj tudi Janša zna enako slabo angleško, pa je bil predsednik vlade, ne le neki koordinator.
lojze1 sporočil: 1.068
[#3007844] 29.09.22 16:29 · odgovor na: trocki (#3007832)
Odgovori   +    17
Ti, trocki, a JJ ti ne da spati? In mimogrede, JJ govori angleško.
Endimion sporočil: 11.230
[#3007848] 29.09.22 16:53 · odgovor na: lojze1 (#3007844)
Odgovori   +    13
Ja ja govori... rip in peace. Pa salting the minds...

Sta z Bratuškovo po znanju angleškega jezika približno enak dizaster.

Mimo znanja angleščine je tole imenovanje "koordinatorke" za "istraživanje kurca i proširenje pičaka" en velik kr neki. Nominalno ranga dimsi rupsi na javni agenciji za knjigo, realno pa huje ker bo teta s svojimi političnimi žnablami fejst cuzala mozeg iz kosti tegale projekta.
FIN-544124 sporočil: 6.609
[#3007865] 29.09.22 22:01
Odgovori   +    1
Alenka je že v redu.

Problem ste nekateri, ker pač ni iz vaše politične opcije.

Jaz bi ji takoj šel za šoferja.
Polo83 sporočil: 1.300
[#3007898] 30.09.22 09:49
Odgovori   +    0
multipraktik
0607PetLj sporočil: 1
[#3007907] 30.09.22 10:43
Odgovori   +    1
Upam, da bo koordinirala projekt bolje kot projekt sanacije bank, kjer še danes ne vemo, kam točno je šlo skoraj 5 milijard EUR. Ampak nima veze, karavana gre naprej...
FIN-325662 sporočil: 115
[#3007992] 30.09.22 21:37
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIN-325662 30.09.2022 21:38
In kdo bi sedaj dvomil o uspešnosti tega projekta? Z vsemi kvalifikacijami - organizacijskimi, inženirskimi, prometnimi, menedžerskimi, lingvističnimi, itd. - ni vrag...

Strani: 1


vm-qetesh