Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koliko je lani zaslužil Robert Golob?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
[Glavni forum] Tema: Koliko je lani zaslužil Robert Golob?
[#3005665] 06.09.22 13:24 · odgovor na: 0513ANITO (#3005654)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 06.09.2022 13:27
[0513ANITO]
> [najobj]
> > [0513ANITO]
> > > [najobj]
> > > > [0513ANITO]
> > > > > [Endimion]
> > > > > > [0513ANITO]
> > > > > > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> > > > > >
> > > > > > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > > > > > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> > > > > >
> > > > > > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
> > >
> > > > > Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
>
> > > > No kar na dan z besedo...
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...
> > Dobr da te mamo...
> >
> > Si v tren oka rešil dilemo, "Ali je bil človek na Luni"...
> >
> > Zdaj zvem, da sem bil to jaz....al pa vsaj moj ata... :)
> ... no, to je že boljše, da s humorjem na svoj račun priznaš, da si se s tistim dokazovanjem nedokazljivega rahlo zajebal ...
>
> P.S.: ko sem glih pri Janšatu in dokazovanju nedokazljivega, me zanima, če bodo onemu Rotniku uspeli dokazat, da mu mama ni posodila tisti drobiž - ne spomnim se cifre - milijon i kusur evrov, ki so mu jih našli na njegovem računu ... khmm, in seveda kakšen bo tvoj komentar ...
Saj sem vam že večkrat napisal...Kriminalno nesposobni ste. Enega človeka za katerega menite, da "Krade kot Sraka" in menda imate za to VSE dokaze ne znate zapret!
... eh, kaj si zdaj navalil na mene, saj jaz nič ne dokazujem - sploh ne tistega, kar se zaradi "poslovanja" med štirimi očmi na sodišču "beyond a reasonable doubt" ne da dokazat - ampak sem samo napisal, da so Američani kriminalno nesposobni, ker znanemu pravičniku en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone razen utaje davkov niso mogli dokazat nič ...