Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Meat, too*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1127DXSXU sporočil: 833
[Glavni forum] Tema: Meat, too*
[#3004181] 17.08.22 21:10
Odgovori   +    8
"Rusije in na tveganja, ki iz tega izhajajo, kdor bi si drznil predlagati, ali ne bi naredili terminalov LNG, ali ne bi vsaj sodelovali pri hrvaškem in italijanskem projektu, je bil sovražnik planeta, zanikovalec podnebnih sprememb, amerikanofil in neoliberalec."

Nisem zasledil, da bi se pri nas bilokdo boril za LNG terminal v Kopru. Evo, enega clanka v podporo terminalu nisem zasledil pri nas, vkljucno s financami.
A sem mogoce spregledal?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3004181

Strani: 1

ty sporočil: 244
[Glavni forum] Tema: Meat, too*
[#3004182] 17.08.22 21:53 · odgovor na: 1127DXSXU (#3004181)
Odgovori   +    14
[1127DXSXU]
"Rusije in na tveganja, ki iz tega izhajajo, kdor bi si drznil predlagati, ali ne bi naredili terminalov LNG, ali ne bi vsaj sodelovali pri hrvaškem in italijanskem projektu, je bil sovražnik planeta, zanikovalec podnebnih sprememb, amerikanofil in neoliberalec."

Nisem zasledil, da bi se pri nas bilokdo boril za LNG terminal v Kopru. Evo, enega clanka v podporo terminalu nisem zasledil pri nas, vkljucno s financami.
A sem mogoce spregledal?
Verjetno nisi spregledal. V tistem času zagovarjati LNG bi bil pa samomor. V eu je na žalost vloga razuma vse manjša. Moja mama bi rekla da se delamo norca iz belega kruha. Preprosto nam je šlo predobro...
Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Meat, too*
[#3004193] 18.08.22 08:48 · odgovor na: 1127DXSXU (#3004181)
Odgovori   +    1
[1127DXSXU]
"Rusije in na tveganja, ki iz tega izhajajo, kdor bi si drznil predlagati, ali ne bi naredili terminalov LNG, ali ne bi vsaj sodelovali pri hrvaškem in italijanskem projektu, je bil sovražnik planeta, zanikovalec podnebnih sprememb, amerikanofil in neoliberalec."

Nisem zasledil, da bi se pri nas bilokdo boril za LNG terminal v Kopru. Evo, enega clanka v podporo terminalu nisem zasledil pri nas, vkljucno s financami.
A sem mogoce spregledal?
Sem samo na hitro prebrskal po arhivu in je prav zanimivo branje...


Plinski terminali so v našem nacionalnem interesu

www.finance.si/83444...m-interesu


www.finance.si/88183...-v-Zavljah

www.finance.si/88094...drazi-plin

www.finance.si/88093...rja-Putina

oe.finance.si/880410...i-Slovenci

oe.finance.si/834948...kega-plina

...in še eden iz mlajše kamene dobe:

www.finance.si/15426...kem-zalivu

Strani: 1