Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[alpha7B5sn]
> []
> No, ti bom malo drugače obrazložil.
>
> Moj znanec - krepak jugović - je prišel k dolžniku, premožnemu človeku na prag, pozvonil in rekel, kdaj mi boš plačal za opravljeno delo na instalacijah na tvojem domu?
>
> In oni naročnik je v lublanščini že ne vem katerič zabrusil: Zgin, plaču ti ne bom, nisi dobr delal.
>
> ...
>
> Ko se dvigne živec, je najmanjši problem, kje je neka uradna meja. Deja vu.
>
> Nekdo je želel vojno, jo je dobil sedaj se cmizdi. Vsa EU to ve, le inscenitelja iz ozadja (USA in UK) se sprenevedata.
>
> ...

Samo par komentarjev na odlično napisano.

1. Nauk za sodobni svet (ne le Balkan): Če nekomu groziš, in to upravičeno, čimprej izvrši grožnjo. :>

2. Ali lahko glede na omenjeno 'lublanščino' sklepamo, da je bil tudi naročnik neke vrste Slovenac?

Lepo napisan povzetek glede regionalno-globalnega dogajanja!
Primerjati neke mutne posle nekih "ta spodnih" s spopadi velikih globalnih sil (kultur, ras, etik,...) je popolnoma zgrešeno in nesmiselno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3002651

Strani: 1

alpha7B5sn sporočil: 955
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 26.07.2022 13:21
[kzupanc]
> [alpha7B5sn]
> > []
> > No, ti bom malo drugače obrazložil.
> >
> > Moj znanec - krepak jugović - je prišel k dolžniku, ...
> >
> > ...
>
> Samo par komentarjev na odlično napisano.
>
> 1. Nauk za sodobni svet (ne le Balkan): Če nekomu groziš, in to upravičeno, čimprej izvrši grožnjo. :>
>
> 2. Ali lahko glede na omenjeno 'lublanščino' sklepamo, da je bil tudi naročnik neke vrste Slovenac?
>
> Lepo napisan povzetek glede regionalno-globalnega dogajanja!

Primerjati neke mutne posle nekih "ta spodnih" s spopadi velikih globalnih sil (kultur, ras, etik,...) je popolnoma zgrešeno in nesmiselno.
Na tvoj presplošen komentar samo to retorično vprašanje: Ali se ti ne zdi, če spopadi velikih sil ne bi bili mutni, da potem tudi nesoglasij in daljših sporov ne bi bilo?

Mimogrede, večina sveta ne podpira ZDA v ukrajinskem konfliktu (sploh ne aktivno). Ne podpirajo niti Rusije, načeloma, vendar z njo še vedno bolj ali manj dobro sodelujejo. Kar nekaj ta velikih celo odlično.

Strani: 1