Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.988
Srbi pa so "izposlovali" pol Bosne, Radovane pa je bil na koncu žrtvovan zaradi višjih ciljev. Radovane je bil mednarodno mala figura.
Marsikaterega hrvaškega "generala" pa so Hrvati zaščitili, Ameri pa pa so zatisnili obe očesi, ker so Hrvati njihovi naravni partnerji.
Takisto bosanski muslimani so zaščitili krvnike v svojih vrstah in Zahod je zatisnil obe očesi.

Del Pontejeva je jasno dejala, da bi morala Milošević in Tuđman skupaj sedeti v Haagu... pa nič. Ne pozabi zgodovine.

Sicer pa sem napisal, deja vu. Jugoslovanska vojna ima podobnosti z ukrajinsko, vendar kako sedaj teče, kaže, da gre za spopad težkokategornikov in intenziteta za 5x presega jugoslovansko vojno - v uporabi orožja in taktik namreč, ne pa tudi v številu vojakov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3002621

Strani: 1

crt sporočil: 27.236
Marsikaterega hrvaškega "generala" pa so Hrvati zaščitili, Ameri pa pa so zatisnili obe očesi, ker so Hrvati njihovi naravni partnerji.
Takisto bosanski muslimani so zaščitili krvnike v svojih vrstah in Zahod je zatisnil obe očesi.
Del Pontejeva je jasno dejala, da bi morala Milošević in Tuđman skupaj sedeti v Haagu... pa nič. Ne pozabi zgodovine.
povsem jasno je, da je realnost kosmata. ravno to sem zelel prinesti, da ne bi izpadla prevec idilicna tvoja zgodba. kjer si sicer pozabil omeniti, kako si je majster eno epizodo prej zaradi kao nekega minulega dela prisvojil vikend in zamenjal kljucavnico :)

Sicer pa sem napisal, deja vu. Jugoslovanska vojna ima podobnosti z ukrajinsko, vendar kako sedaj teče, kaže, da gre za spopad težkokategornikov in intenziteta za 5x presega jugoslovansko vojno - v uporabi orožja in taktik namreč, ne pa tudi v številu vojakov.
tudi moja interpretacija je ves cas, da je to zelo podobno hrvasko srbskim razmerjem.

in da bo tragikomicno - zaradi cloveske cene sicer predvsem tragicno - ce se tako tudi razplete, torej da izpadejo najvecja jebena stranka tisti, ki jih je veliki brat kao prisel zascititi.
0531Zavar sporočil: 1.308
[]
Srbi pa so "izposlovali" pol Bosne, Radovane pa je bil na koncu žrtvovan zaradi višjih ciljev. Radovane je bil mednarodno mala figura.
Marsikaterega hrvaškega "generala" pa so Hrvati zaščitili, Ameri pa pa so zatisnili obe očesi, ker so Hrvati njihovi naravni partnerji.
Takisto bosanski muslimani so zaščitili krvnike v svojih vrstah in Zahod je zatisnil obe očesi.
Karadzic je bil v bistvu samo politik in brezvezni psihiater in pesnik, taglavni krvnik Ratko Mladić pa hvalabogu sedi...
Preden pišeš neumestne komentarje, pa prosim daj na tehtnico zločine ene, druge in tretje strani.

Kar se mene tiče je bil najhujši vojni zločin vojne v Bosni Srebernica, tadrugi pa 5 letno obleganje Sarajeva. Oboje so zagrešili bosanski Srbi.

Tretja žrtev vojne so bili etnično očišcčeni Srbi na Hrvaškem (k temu so prispevali Hrvati),
nazadnje pa še poboji na Kosovu (delo Srbije)...

To je bila večina žrtev, ki ni padla v bojih.

Del Pontejeva je jasno dejala, da bi morala Milošević in Tuđman skupaj sedeti v Haagu... pa nič. Ne pozabi zgodovine.
Tudjman bi sedel, ampak je prej umrl ( na svojo srečo).
Sicer pa sem napisal, deja vu. Jugoslovanska vojna ima podobnosti z ukrajinsko, vendar kako sedaj teče, kaže, da gre za spopad težkokategornikov in intenziteta za 5x presega jugoslovansko vojno - v uporabi orožja in taktik namreč, ne pa tudi v številu vojakov.

Strani: 1