Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slovenecnb1 sporočil: 5.661
[1011Arist]
> [slovenecnb1]
> kot da denar na drevesu raste pol javnih sektašev hodi v službo gledat na uro da je mera polna pa denar namesto v slo zapravljajo v cro in je to hujš kot vsak zujf

Kako deluje makroeknomija, pač ne razumeš in se zatekaš k nekim svojim poenostavitvam.
Jaz ne razumem, katere živce in žile je treba zašiti pri operaciji, pa se ne delam pametnega kirurgom.
Včasih mora biti človek malo samokritičen do svojega poznavanja tvarine.
Makroekonomija deluje tako da države eu za 1 ustvarjen eur rabijo 3 eur pufa eto tako deluje in to zato ker je prevelik aparat in gresta 2 eur v przno kot slepi naboji in ne ti meni bučk kaj jaz ne razumem

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3001958

Strani: 1

1011Arist sporočil: 1.054
[slovenecnb1]
> [1011Arist]
> > [slovenecnb1]
> > kot da denar na drevesu raste pol javnih sektašev hodi v službo gledat na uro da je mera polna pa denar namesto v slo zapravljajo v cro in je to hujš kot vsak zujf
>
> Kako deluje makroeknomija, pač ne razumeš in se zatekaš k nekim svojim poenostavitvam.
> Jaz ne razumem, katere živce in žile je treba zašiti pri operaciji, pa se ne delam pametnega kirurgom.
> Včasih mora biti človek malo samokritičen do svojega poznavanja tvarine.

Makroekonomija deluje tako da države eu za 1 ustvarjen eur rabijo 3 eur pufa eto tako deluje in to zato ker je prevelik aparat in gresta 2 eur v przno kot slepi naboji in ne ti meni bučk kaj jaz ne razumem
Uživaj

Strani: 1