Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pelle sporočil: 737
[MF-536185]
Še dobro, da sem prebral članek. Vedno sem zamujal z izplačilom regresa, pač delavci so ga dobili v drugi polovici julija, preden smo šli na dopust. Počakal sem na polletne bilance, povračilo DDV iz tujine in izplačal, vedno par 100eur več kot je bil minimum. Letos bom pa na datum. Samo točno toliko kot je potrebno. Ostalo bom prihranil, če slučajno drugo leto v mojem s.p zmanjka za regres. Da za nekaj dni zamude ne bom kazni plačeval. Če me bo pa kdo vprašal, zakaj je letos manj kot je bilo lani, mu bom pa podaril ta članek.
Verjamem, da te bodo delavci še naprej oboževali. Kaj je za božanstvo par dni zamude pri zakonski obveznosti.
Dej še plače na minimalca, če jih boš izplačal v zakonskem roku, pa jim povej, da drugače bi jim dal pa 5.000 EUR po osebi, če ne bi država težila z zakoni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3000520

Strani: 1

Rokc5 sporočil: 2.857
pelle: naj jim pojasni, naj se gredo pritožiti Luki Mescu. Ljudi bo potrebno počasi naučiti, če so trmasti se bodo pa malo bolj dolgo časa učili, tudi pri nas smo v šoli imeli ene bolj 'počasne'.
MF-536185 sporočil: 54
Ne razumeš bistva? Za posel je potrebno imeti občutek! Nesmiselno je posegati na trg dokler sistem funkcionira. Zaradi mojega početja se nihče ni pritoževal ! Bil je celo v plsu. Zakaj bi potem moral bit kaznovan? Vsi skupaj v podjetju bi se morali vprašat, kaj lahko naredimo danes, da bomo na trgu konkurenčni jutri!

Strani: 1