Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[]
> [Endimion]
> Od doma delam od 14.2.2020, se pravi dober mesec predno se je Covid pri nas začel. In od takrat, pa do danes sem šel v pisarno mislim da 5x. In je delo lih tako opravljeno. Včasih celo bolje.
>
> Ne boš verjel. Da je izdelava programske opreme, ter podpora uporabnikom le-te tudi delo. Prisežem. Častna Titova:)

od doma delam od... ne vem vec tocno, v zivljenju sem bil mislim da skupaj 3 leta v klasicni pisarniski sluzbi.

kot pravis + definitivno je opravljeno boljse, kot ce me placas za to, da moram nekje sedeti od do. ker potem bos dobil tocno to - sedenje. po svojem poljubnem urniku, ki ima samo koncni rok, pa sem produktiven in je dobro za oba.
...ampak, ampak...kaj pa voznik avtobusa...aa...aa...kaj pa on.


Čez hibridno delo imajo najvec povedati:
- zaposleni, ki jim to ni omogočeno
- managerji, ki niso dorasli svojemu delu
- upokojenci...ker pac spet ta mladina, "ker mi smo pa tko"


Delodajalci, ignoriranje tega trenda na lastno odgovornost.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3000033

Strani: 1

lojze1 sporočil: 800
Gustl, saj si mislil mene, ko si napisal "nesposobni managerji", jaz pa kot mačka, ki ji na rep stopiš zacvilim. Kot nesposobni "manager" razmišljam drugače in to tudi povem ter artgumentiram. Gustl, tile, ki zagovarjajo delo od doma so po moje ali sistemsko delovno korumpirani, po načelu: bom delal od doma, pa še malo v oštarijo bom skočil in jutri bom štrajkal, da bom dosegel plačilo stroškov stanovanja, elektrike, klime itd, saj vse to, pa še vikedn zraven uporabljam službene namene ali pa ne vedo kaj pišejo. Musk je takim povedal, da si lahko izbirajo in gredo tja, kjer jim to omogočajo in, ker imamo v sorodstvu tudi računalniško firmo imamo izkušnje tudi takega dela, ki se seveda lahko opravlja od daleč (uh, hibridno!), pa se ne. Niste me prepričali, da bi tak način pomembno vplival na delo, dodano vrednost, socialno vključenost. Še vedno sem prepričan, da večino dela od doma delajo tisti, ki pravzaprav delajo nepotrebno delo.

Strani: 1