Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slovenecnb1 sporočil: 5.661
[bigl]
Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.
Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2998040

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.519
[slovenecnb1]
> [bigl]
> Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.

Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..
Rad verjamem. In to z vojno med Rusijo in Ukrajino bo res očitno trajalo več kot mesec, mogoče več kot leto. Dve leti pa sem skoraj prepričan da ne. Seveda bo ostala močno krizna cona, a aktivna vojna bo ustavljena, Putinova klika tudi, s tem pa odpade razlog za sankcije. Lahko pa da bo to že do novega leta 2023. A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne? Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.

Strani: 1