Zasebnost
30 min
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
30 min
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500
7 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
8 ur
Najbolj brani članki danes
9 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
9 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
9 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
9 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
10 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha?
11 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
11 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
11 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
12 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
12 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
12 ur
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
12 ur
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
12 ur
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
13 ur
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
13 ur
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
15 ur
(Finančna konferenca) Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 2

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Volitve 2022: Paraliza moči

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

primvla sporočil: 708
[Glavni forum] Tema: Volitve 2022: Paraliza moči
[#2995205] 21.04.22 11:51 · odgovor na: FIN-542731 (#2995202)
Odgovori   +    1
debilna institucija je tudi stranka sds, pa rkc, pa gzs, pa histeriki iz nsi, ce lahko uporabim tvoj primitivni vokabular. do kam lahko navijaci nizamo nivo???

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2995205

Strani: 1

FIN-542731 sporočil: 474
[Glavni forum] Tema: Volitve 2022: Paraliza moči
[#2995214] 21.04.22 13:48 · odgovor na: primvla (#2995205)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-542731 21.04.2022 13:51
[primvla]
debilna institucija je tudi stranka sds, pa rkc, pa gzs, pa histeriki iz nsi, ce lahko uporabim tvoj primitivni vokabular. do kam lahko navijaci nizamo nivo???
Jaz sem nivo debilizma proporcialno razporedil med vse deležnike volitev :). In ja, ta (8. marec) in še mnoge institucije so debilne. Opravil tudi predčasne volitve, volil izven "favoritov" (nisem volil ne kravžlastega ptiča in ne levih desničarjev) ter s tem izpolnil državljansko dolžnost, v upanju, da z veliko volilno udeležbo dve debilni "cool stranki" več (nikdar) ne prideta v parlament. Ker pa imamo toliko debilov v Sloveniji, ni šanse, da mesečniki izpadejo iz parlamenta, ker imamo preveč debilov med volivci. Če bi ti izpadli, bi za to žrtvoval tudi svojo volilno pravico do konca mojega življenja :). Ampak so to le moje debilne sanje :))).

In ja, v Sloveniji imamo masovno preveč debilov - od petkovih kolesarjev do kakšnega hojsiča, mesečnika ter podobno svojati. Tudi sam sem "pošten debil", ker plačujem preveč davkov, da futram vso to prisesano nesnago na slovenski proračun.

"Copy paste" (eden mojih predhodnih zapisov) napovedi sestave vlade:
Varianta 1: UJETEGA PTIČA TOŽBA (Golob), KOMUNAJZARI (SD), ŽUPNIKI (NSI), AVADAKADAVRA (Povežimo Slovenijo) :))

Varianta 2: LEVI DESNIČARJI (SDS), ŽUPNIKI (NSI), AVADAKADAVRA (Povežimo Slovenijo), EKS MLADI PENZIONISTI (NAŠA DEŽELA) :)))
P.S. Se ponavlja zadnjih 10 ali 20 let ... cca. polovica jih hodi na volitve samo z enim ciljem - kdorkoli, samo ne JJ ... drugi pa hodimo na volitve v smeri izbire najmanj slabe izbire med slabimi. In že ta profiliranost izkazuje, kdo je (večji) debil :))).

Strani: 1