Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2991662] 09.03.22 17:39 · odgovor na: pcs (#2991650)
Odgovori   +    1
[pcs]
Jaz vidim pijanca, ki sicer ve generalno v kateri smeri je doma in se je tja tudi namenil, a to še zlepa ne pomeni, da bo tja v doglednem času tudi prišel. Je vmes še kaka oštarija pa tudi jarek na levi in desni strani ceste. Recimo, da je jarek minus in oštarija plus :)

Jaz vidim na borzi sploh zdaj v tem trenutku bolj kot ne srečke :)

Lp,
M
Vsak vidi tisto, kar hoče!! :)

Sploh se ne zavedaš, koliko resnice je v tem tvojem postu!!
Zadnje čase se spominjam nekega sošolca. Tadej mu je bilo ime! Ni bil čisto moj sosošel, bil je paralelka... Hodil je v sosednji razred, z isto številko in drugačno črko... Tudi meni ni bilo lahko in z rožicami postlano! Njega pa je usoda še posebno prizadela. Tidi na videz ni bil čisto nič poseben! Odraščal je z mamo samohranilko, pa še ta je bila alkohoričarka. V višjih razredih je delal med vikendi, da je lahko plačal položnico za elektriko, da se je lahko sploh učil!? Kot da mu to ne bi bilo dovolj, si je nabavil še psa! Psičko! NO, ze odraslo, zelo mirno in hvaležno... Ne vem, kje jo je dobil, mislim pa, da je od nekje rešil. Jaz sem se proti njemu obnašal res, kakor pravi in nepoboljšljivi pijanec! Na svoji poti sem se moral oklepati ograje kot pojanec plota, da me ni zanašalo v neumnost, lumparije, norčije in podobne zadeve.... :)
On pa je bil tako prekleto predvdljiv, da sem se vedno čudil njegovi treznost in realnost! Vedno je bil resen, ni se hecal in šalil, ni niti tekmoval. Ni bil prizadet ni je niti kazal... Ni bil nikoli problematičen. Vedno, kadar sem kaj vprašal, ne samo jaz, tidi vsi drugi, je bil vedno korekten do konca! Ni čutil prizadetost, usmiljenja, besa, gnusa, sramu ali česa podobnega... Mene pa je nosilo, kakor nosi čovn po razburkanem nevihtnem morju ....

Veliko steče in uspeha ti želim s tvojimi srečkami, kakor tidi na vseh drugih področjih.

Lp m