Izbrani forum: Moje finance

Izbrana tema: članek Kakšne bodo nove cene goriv?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-590589 sporočil: 82
Cena hujskanja proti rusom. Tiste, ki so nas pripeljali v ta položaj to ne bo prizadelo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2991237

Strani: 1

mkmkmk sporočil: 24
Vsak naj v skladu s svojimi načeli in vrednotami razmisli:

1. Na eni strani sankcije proti (avtoritarni) Rusiji, ker je napadla neodvisno in surereno (demokratično, seveda s pomanjkljivosimi) Ukrajino (napad osnovan na lažeh, začenjajo se dogajati vojni zločini, zanikanje obstoja Ukrajinskega naroda in drževe (vas to kaj spominja na pretekle zgodovinske dogodke?), javno razglašen načrt je obnova Sovjetske zveze, v najslabšem primeru v celotnem obsegu...). Posledica za nas: zaenkrat zmerna ekonomska bolečina...

2. Na drugi strani koketiranje z diktaturo Kremlja (agresivnost, pobijanje političnih nasprotnikov, novinarjev, oporečnikov, Sibirski zapori, zatrte svobode na vseh področjih, tudi protesta in besede, militarizem, grožnje z jedrskim orožjem,...), to je zanikanje vseh načel na katerih temelji sodobna Evropa... Poleg tega se Kremelj ne bo ustavil, dokler ne bo ustavljen, najbolje da si polomi zobe že na Ukrajini...

Meni je izbira kristalno čista.

Ali je kdo res pripravljen za nižje cene goriv prodati temelje svojega obstoja?
anon-333107 sporočil: 8.271
[JanezP]
Cena hujskanja proti rusom. Tiste, ki so nas pripeljali v ta položaj to ne bo prizadelo.
Zakaj misliš, da jih ne bo prizadelo!??

Četudi se imajo za višje in pomembnejše, bodo tudi oni nosili posledice za svoja dejanja hujskanja, podpiranja in prilivanja bencina na ogenj!

Jaz v to ne dvomim sploh! Vsaka palica ima dva konca in vsaka medalja ima dve strani.

Strani: 1