Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0313EKINX sporočil: 575
Zadnja sprememba: 0313EKINX 16.02.2022 17:45
[]
Smo tik pred volitvamo in kolaicijske vladne strnke zavajajo in lažjo, da je joj !!!

Ravno danes je po pošti prispel letak NSi, kjer pozivajo ljudi, da naj podpišejo za višje plače.

Gre za eno samo ZAVAJANJE in LAŽI !!!!!

V tabeli so navedli, da bo minimalna plača, ki je sedaj 750 EUR, leta 2025 višja za 640 EUR, kar je 85 % dvig v treh letih !!!!!!

IN povprečna plača 1.350 eur bi bila čez 3 leta višja za 1000 eur, kar pomeni dvig 75 % !!!!!!!!

Od kje bi pa vzeli denar za plače pa niso povedali !!!!!!

Gre enostavno za PREDVOLILNO ZAVAJANJE !!!!!!!!!!
Saj ne morem verjeti. Kako je lahko nekdo tako nor, ali bebav, da pise taksne neumnosti???? Kaj zares se vedno v Slo zivijo ljudje, ki so funkcionalno nepismeni?
Sem sel na spletno stran NSI.SI in preveril trditve forumasa FIN-544124 ..... na tej spletni strani lepo pise, da se bo LETNA neto placa pri danasnji povprecni neto placi, povisala za 1.000 EUR. In to se zdalec ni 75%, kot je naslogal model FIN-544124 :))
In ko se FIN-544124 sprasuje, od kje bi pa vzeli denar za place? :) Mene kot delodajalca, ki vsak mesec izplacam place delavcem, "visja placa" mojega delavca ne bo stala prav nic vec, kot me stane danes. Delavec pa bo se bolj zadovoljen z visjo placo, kot je danes.