Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rokc5 sporočil: 2.857
bigl - mag. Kirbiš Rojčeva je očitno res dobra. Ampak pri nas se o njej ne sliši niti ona ni "mišljena" za visoke pozicije, ker je v politično nepravi stranki. Vedno mi je bilo zanimivo, kako so nekateri ignorirani, zapostavljeni, medtem kot nekateri drugi postanejo takoj kar medijski in "ljucki TM" ljubljenčki ....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2986976

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 30.01.2022 17:03
[Rokc5]
bigl - mag. Kirbiš Rojčeva je očitno res dobra. Ampak pri nas se o njej ne sliši niti ona ni "mišljena" za visoke pozicije, ker je v politično nepravi stranki. Vedno mi je bilo zanimivo, kako so nekateri ignorirani, zapostavljeni, medtem kot nekateri drugi postanejo takoj kar medijski in "ljucki TM" ljubljenčki ....
Prav to je njena prednost. In ima rezultate. T.i. "ljucki" ljubljenčki, ki so običajno veliki šarmerji, ki sadijo rožice in ljudi ne obremenjujejo s težki temami, ampak s prežvečenimi všečnimi frazami. Kevin Dutton v svoji knjigi (jaz imam nemški prevod: Gehirn Flusterer, Die Fahigkeit, andere zu beeinflussen- nad prvim u in prvim a sta umlauta) zapiše, da so prevaranti običajno tudi šarmerji. Seveda ti veliko govorijo pa nič ali zelo malo naredijo. Lep dan.

P.S.: Pa to še ni vse:-). Slika pove veliko že na začetku, kdo so v rjavih reklcih za vodjo. To so "working horses". Brez njihovega spremstva so nastopajoči - bleferji. "Jaz in samo jaz" ne bo naredil nič.

Strani: 1