Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[Nollem]
> [alek14]
> > [FIN-263888]
> > Boljše okužba z Omikronim kot cepljenje z tesnim, nedelujočim in neraziskanim cepivom !
>
> Aaaaaaaaaaaa, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha :)))))))
>
> Bolje s povsem raziskanim omikronom o katerega dolgoročnih posledicah vemo vse :)))
> (vemo pa že, da omikron da odpustek samo na pljuča, vse ostalo še vedno napade).
>
> www.npr.org/sections...recautions

moj bratranec in moj dober prijatelj s familijo so se cepili vsi 3x in se vsi okužili z omikronom (9 ljudi). pred čim točno jih je cepivo obvarovalo?

sicer o dolgoročnih posledicah cepiva in dolgoročnih posledicah okužbe z omikronom vemo približno enako, torej nič. no, o kratkoročnih posledicah cepljenja pa vemo, da so neprimerno hujše in pogostejše, kot pri obolelosti z omikronom.
Torej se pred tem niso okužili oz. zboleli. Očitno je previdnost popustila, kajti kljub cepljenju še vedno nosim masko in se držim ukrepov. In ker so se cepili so varni pred pred bolnico. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2986243

Strani: 1

Nollem sporočil: 973
[Glavni forum] Tema: Vzorce bodo na PCR testiranje pošiljali na Dunaj
[#2986245] 24.01.22 11:11 · odgovor na: bigl (#2986243)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [Nollem]
> > [alek14]
> > > [FIN-263888]
> > > Boljše okužba z Omikronim kot cepljenje z tesnim, nedelujočim in neraziskanim cepivom !
> >
> > Aaaaaaaaaaaa, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha :)))))))
> >
> > Bolje s povsem raziskanim omikronom o katerega dolgoročnih posledicah vemo vse :)))
> > (vemo pa že, da omikron da odpustek samo na pljuča, vse ostalo še vedno napade).
> >
> > www.npr.org/sections...recautions
>
> moj bratranec in moj dober prijatelj s familijo so se cepili vsi 3x in se vsi okužili z omikronom (9 ljudi). pred čim točno jih je cepivo obvarovalo?
>
> sicer o dolgoročnih posledicah cepiva in dolgoročnih posledicah okužbe z omikronom vemo približno enako, torej nič. no, o kratkoročnih posledicah cepljenja pa vemo, da so neprimerno hujše in pogostejše, kot pri obolelosti z omikronom.

Torej se pred tem niso okužili oz. zboleli. Očitno je previdnost popustila, kajti kljub cepljenju še vedno nosim masko in se držim ukrepov. In ker so se cepili so varni pred pred bolnico. Lep dan.
cepljeni o katerih govorim imajo družinska podjetja in so se cepili, da ne bi posel zastal. Zato so se ukrepov zelo držali in se samotestirali vsak dan.

po drugi strani imam sosede, ki se niso cepili, in do danes tudi niso zboleli. cela družina, z dvema dijakoma.

o tem kakšno zaščito pred hujšim potekom pri omikronu pa prinaša cepivo, pa res ne bi.

Strani: 1