Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj pozabljamo, ko govorimo o dragih energentih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kaj pozabljamo, ko govorimo o dragih energentih
[#2985679] 18.01.22 18:58 · odgovor na: (#2985658)
Odgovori   +    0
[alek14]
> [FrRoSt]
> > [alek14]
> > Lahko se jim odrečeš. Na kateri samotni otok te odvržemo? Si gledal "Cast away"?
>
> Saj sem se jim (mu) odrekel!! Bencina nisem tankal že ene 5 let! In tudi prej nisem bil kak velik porabnik!
>
> Tudi drugače se obnašam precej energetsko učinkovito! V stanovanju nimam 23°C, ampak raje 20! In vsaka stopinja ti prihrani 6% ogrevanja! Imam pač oblečene dolge rokave, saj je zima! In ne skačem okoli v kratkih in pljuvam čez položnice, kako visoke so!?
>
> Dober film vedno prav pride! Da me nisi slučajno zamenjal z našim Toninčkom!?? On si lahko privošči letenje! :) In še hvali se s tem!!?
Da se odrečeš fosilnim gorivom si moraš sam pridelati hrano, ne smeš uporabljati kanalizacije, zdravil, zdravnikov ničesar iz plastike, jekla, betona (tudi nobene stavbe) - skratka nič razen hrane, ki jo pridelaš sam in kolibe, ki si jo postavoš sam. Če imaš še karkoli drugega si še vedno na fosilcih.
SEVEDA! Kanalizacijo poganjajo menda tudi fosilci!?? Če ti nebi toliko sral, bi poraba fosilcev padla za polovico!?? :)

Moj stari oče je uporabljal petrolej in karbid za razsvetljavo, dokler niso napeljali elektrike! Imel je 7 (z besedo: sedem otrok) vse je spravil gor in živel je čez 90 let!

Sonaravno, trajnostno!