Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Naj res bo zdravo, srečno in uspešno!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rename sporočil: 1.321
[Glavni forum] Tema: Naj res bo zdravo, srečno in uspešno!
[#2983921] 02.01.22 10:28 · odgovor na: crt (#2983918)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: rename 02.01.2022 10:35
[]
> [hostamox]
> Le to, da bi tvoje kandidate verjetno podprl Jansa in vse kar le diši po janši bo 60 procentov volilcev odvrnilo.
> Če daš zraven še pregovorno slovensko nasprotovanje politikom, vsakršnim. To niso kandidati, ki bi uspeli. Vsaj ne trenutno.

ziga turk je verjetno primer kandidata, ki bi zelo tezko sel po grlu bolj hudokurcnemu delu sds publike, sodec po twitter dogajanju - ker je pac izstopil iz stranke in je kot taksen ne-dovolj-pravoveren.

saj sicer se izogibam slo twitterja podobno kot slo medijev (se najvec berem od slovenke2be in bogegaspanca :), mi bo pa kot kaze dolgo ostalo v spominu, ko sem nakljucno naletel na situacijo, da se mu ocita, da je ali je bil porocen z judinjo in mu potem recejo "zida turk". mislim... no further comment your honor. ne, nimam linka, sorry, sem se bolj ukvarjal s pozabljanjem kot shranjevanjem, pa se to mi ne gre.

za moje pojme sicer zelo ok in ena boljsih dejansko obstojecih izbir sploh.

(pri tem sem seveda pristranski s tem, da ima vsakdo, na katerega sovrazno reagirata obe plemeni, pri meni avtomaticni zacetni bonus :)
Tega se ne spomnim, jaz sem bil do leta-dveh nazaj na tviterju zelo redek gost, dokler je bil ta forum bolj ziv ;-P
Bi pa Zigo podprli volilci SDS, ce bi ga sef predlagal....in jaz optimisticni cakam, da bi se to zgodilo ;-)
A bo najbrz prej Luka prvak v NBA....
Je pa zagotovo sentiment vecine volilnega telesa, da glasujejo proti SDS, proti Jansi, zato ima na zalost Novakova veliko vec moznosti....in to bo potem ena taka "gospa serpentinsek" sramota.....da raje ne razmisljam vec o teh scenarijih.

(Spanca in slovenke sem se pa dokaj hitro nasitil...najbrz sem prestar)

Je pa Ziga Turk po mojih vatlih top izbira.
Ravno dovolj je star, ima izkusenje; tudi v politiki....razgledan, izobrazen, svetovljan....izredno pismen in retoricno sposoben.
Res me zanima, ce kdo vidi boljsega kandidata od njega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2983921

Strani: 1

crt sporočil: 27.230
[Glavni forum] Tema: Naj res bo zdravo, srečno in uspešno!
[#2983923] 02.01.22 10:37 · odgovor na: rename (#2983921)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 02.01.2022 10:38
[rename]
Bi pa Zigo podprli volilci SDS, ce bi ga sef predlagal....in jaz optimisticni cakam, da bi se to zgodilo ;-)
ce ga dejansko zelis videti na mestu predsednika, potem seveda NE zelis, da ga sds izrecno podpre, ker bi to bil kiss of death, saj to ja znas sam izracunati :)

(sef pa sicer po mojem vtisu ni znan po tem, da bi prenasal ali celo podpiral v svoji orbiti kaksne recimo temu bolj izdelane osebnosti, se zlasti, ce te v preteklosti niso izkazovale dovoljsne lojalnosti ... kar je v tem primeru glede na zgornje pozitivno, hehe)

Strani: 1