Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2021 18:45
[FIN-454644]
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.
... čuj, sicer cenim tvojo skrb, ampak glede na plebiscitarni odziv forumašev na prepoved pisanja in posledični izgon s totega foruma, bom brez sogovornikov - sam rad preberem in komentiram predvsem drugače misleče - že precej pred volitvami konec januarja s Financami itak zaključil, ker mi takrat poteče že plačana naročnina ...

P.S.: če se tudi sam malo poigram z roftarsko psihoanalizo, je Črt vsekakor dovolj inteligenten, ampak v pretirani zagledanosti v svoj prav enostavno ne prenese drugačnega mnenja od svojega forum.finance.si/?m=...481&single , zato me je kljub večinoma podobnem razmišljanju že ob najinem prvem pravem razhajanju že pet let nazaj šutnil na ignore, da mu ne morem težit - tako na totem forumu imenujejo argumentirane odgovore ali vprašanja - z drugačnim mnenjem od svojega, medtem ko je Gustl kot kakšna užaljena zamerljiva pubertetnica forum.finance.si/?m=...886&single in me sicer nima na ignore, noče pa mi odgovarjat, zato ob zelo redkih komentarjih njegovih vzvišenih postov moj standardni P.S. tukaj zgoraj ... aja, ker je totega foruma bolj ali manj konec, sem si iz forumskega arhiva drznil izbrskat svoje spore z nezmotljivimi forumskimi bogovi, tako da me ne skrbi, če bodo uresničili svojo davno grožnjo in sicer iz nekoliko drugačnih razlogov kot pri vseh ostalih tudi mene našutirali s totega foruma ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2980961

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2981070] 06.12.21 11:43 · odgovor na: najobj (#2980961)
Odgovori   +    0
Gustl me je v tokratni debati dal na ignore. Njegova pravica, mogoce dolznost. Ne glede na to se vedno trdim, da je inteligenten in ima obcasno smisel za humor. Ampak treba je vedeti: policaj je policaj. Imas lahko tandem dobrega in ostrega policaja.

Strani: 1