Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980900] 05.12.21 15:09 · odgovor na: robi2107 (#2980872)
Odgovori   +    1
Zakaj tako misliš? Če ti je šel tako na jetra, zakaj si ga potem spremljal in sodeloval v debatah?
Tako mislim zato, ker nekateri psihopati, kljub nenehnemu zaljenju drugačemislecih, niso fasali prepovedi pisanja v forum. So že bili na pravi liniji, oz so imeli tiho podporo uredništva za svoje rabote.

Forum pa sem spremljal zato, ker je bilo psihopatov vseeno manj od drugih. A v zadnjem času se je razmerje zelo pokvarilo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2980900

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
[shevchenko]
> Zakaj tako misliš? Če ti je šel tako na jetra, zakaj si ga potem spremljal in sodeloval v debatah?

Tako mislim zato, ker nekateri psihopati, kljub nenehnemu zaljenju drugačemislecih, niso fasali prepovedi pisanja v forum. So že bili na pravi liniji, oz so imeli tiho podporo uredništva za svoje rabote.

Forum pa sem spremljal zato, ker je bilo psihopatov vseeno manj od drugih. A v zadnjem času se je razmerje zelo pokvarilo...
To je tudi mene motilo. Je pa zato imel ta forum en fajn fature - ignore. Največje idiote si dal na šit listo, pa si imel mir pred njimi. Razen pred enim. Ampak je že tako, da se mora med več idioti najti glavni med njimi. Vrhovni idiot. Mijaooooo.

Strani: 1