37 min
Ko se upokoji vodja gradnje
1 ura
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier 2
2 uri
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
2 uri
DZU vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
3 ure
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
3 ure
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
3 ure
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
4 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
4 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
8 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
8 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
8 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.889
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980898] 05.12.21 15:01 · odgovor na: najobj (#2980864)
Odgovori   +    0
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2980898

Strani: 1

najobj sporočil: 31.910
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2021 18:45
[FIN-454644]
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.
... čuj, sicer cenim tvojo skrb, ampak glede na plebiscitarni odziv forumašev na prepoved pisanja in posledični izgon s totega foruma, bom brez sogovornikov - sam rad preberem in komentiram predvsem drugače misleče - že precej pred volitvami konec januarja s Financami itak zaključil, ker mi takrat poteče že plačana naročnina ...

P.S.: če se tudi sam malo poigram z roftarsko psihoanalizo, je Črt vsekakor dovolj inteligenten, ampak v pretirani zagledanosti v svoj prav enostavno ne prenese drugačnega mnenja od svojega forum.finance.si/?m=...481&single , zato me je kljub večinoma podobnem razmišljanju že ob najinem prvem pravem razhajanju že pet let nazaj šutnil na ignore, da mu ne morem težit - tako na totem forumu imenujejo argumentirane odgovore ali vprašanja - z drugačnim mnenjem od svojega, medtem ko je Gustl kot kakšna užaljena zamerljiva pubertetnica forum.finance.si/?m=...886&single in me sicer nima na ignore, noče pa mi odgovarjat, zato ob zelo redkih komentarjih njegovih vzvišenih postov moj standardni P.S. tukaj zgoraj ... aja, ker je totega foruma bolj ali manj konec, sem si iz forumskega arhiva drznil izbrskat svoje spore z nezmotljivimi forumskimi bogovi, tako da me ne skrbi, če bodo uresničili svojo davno grožnjo in sicer iz nekoliko drugačnih razlogov kot pri vseh ostalih tudi mene našutirali s totega foruma ...

Strani: 1