21 min
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier
50 min
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
2 uri
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
2 uri
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
2 uri
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
3 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
3 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
7 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
7 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
7 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)
7 ur
Citroën razkriva sedemsedežni SUV C3 aircross

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.910
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980742] 04.12.21 19:38 · odgovor na: rename (#2980731)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: najobj 04.12.2021 19:39
[rename]
> [Cave_canem]
> Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.
Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...

Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.

S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.

Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.
... čuj, kaj pa jaz, kaj mene ne boš nič pogrešal ? ...

P.S.: zdaj sem šel pogledat zadnjo položnico in ko sem naročnino zmnožil, je na leto kar solidna cifra, sploh če pomislim, da je bila naročnina še aprila letos več kot za četrtino nižja ... no, ampak do konca januarja sem naročnino že plačal, če pa bo forum res crknil in zdaj zgleda tako, pa bom tudi jaz zaključil, ker je forum glavna motivacija za plačevanje naročnine ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2980742

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980765] 04.12.21 20:56 · odgovor na: najobj (#2980742)
Odgovori   +    1
Definitivno bo crknil. To si tudi zasluži.
anon-204390 sporočil: 13.528
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2980880] 05.12.21 14:08 · odgovor na: najobj (#2980742)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [rename]
> > [Cave_canem]
> > Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> > Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.

> Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.
>
> Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
> Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...
>
> Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.
>
> S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.
>
> Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.

... čuj, kaj pa jaz, kaj mene ne boš nič pogrešal ? ...

P.S.: zdaj sem šel pogledat zadnjo položnico in ko sem naročnino zmnožil, je na leto kar solidna cifra, sploh če pomislim, da je bila naročnina še aprila letos več kot za četrtino nižja ... no, ampak do konca januarja sem naročnino že plačal, če pa bo forum res crknil in zdaj zgleda tako, pa bom tudi jaz zaključil, ker je forum glavna motivacija za plačevanje naročnine ...
Tebe še mama ne bo pogrešala :)

Strani: 1