Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

damir123456 sporočil: 825
[Glavni forum] Tema: Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo
[#2975225] 17.11.21 09:54 · odgovor na: bigl (#2975207)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: damir123456 17.11.2021 09:55
[bigl]
> []
> Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?
>
> Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...

Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.
Avstrija 60 mrtvih včeri, boste vidl, da ti ukrepi ne bodo pomagali nič. Val kakrš bo bo, ko bo začel padat, bo padal pri vseh in enako hitro.

Dokler bodo gostilne in etc odprte bo val močen, sprijaznite se že enkrat. če se mene vpraša, cepiva niti 10% ne zmanjšajo kužnost. folk pa ne zdrži več doma..

Včeraj sem dobil info , da je bil ena pozitivna v domu za ostarele in da sploh ne vedo kako,da sploh ni bila v "kontaktu z nobenim", ostali so negativni. virus pride..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2975225

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
Ja, pride, a z različnimi posledicami. Tudi to bi bilo potrebno omenit, a ne? Da bi imelo sporočilo glavo in rep. Lep dan.

Strani: 1