Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 17.11.2021 09:36
[]
Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?

Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...
Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2975207

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.836
[Glavni forum] Tema: Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo
[#2975222] 17.11.21 09:51 · odgovor na: bigl (#2975207)
Odgovori   +    7
[bigl]
> []
> Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?
>
> Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...

Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.
Pri nas polek proticepilskih demonstracij v poteka tudi Komunistična revolucija (oz. boj za prevzem oblasti...podobno kot med WW2)...No pa ne samo pri nas,,.Pri nas se zadeva ponavlja, drugje to delajo prvič...

Samo večina tega ne opasi in ne dojame...
To je tudi razlog zakaj mene na demonstracijah NI...ne podpiram Komunistov....
damir123456 sporočil: 825
[Glavni forum] Tema: Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo
[#2975225] 17.11.21 09:54 · odgovor na: bigl (#2975207)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: damir123456 17.11.2021 09:55
[bigl]
> []
> Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?
>
> Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...

Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.
Avstrija 60 mrtvih včeri, boste vidl, da ti ukrepi ne bodo pomagali nič. Val kakrš bo bo, ko bo začel padat, bo padal pri vseh in enako hitro.

Dokler bodo gostilne in etc odprte bo val močen, sprijaznite se že enkrat. če se mene vpraša, cepiva niti 10% ne zmanjšajo kužnost. folk pa ne zdrži več doma..

Včeraj sem dobil info , da je bil ena pozitivna v domu za ostarele in da sploh ne vedo kako,da sploh ni bila v "kontaktu z nobenim", ostali so negativni. virus pride..
anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo
[#2975266] 17.11.21 11:00 · odgovor na: bigl (#2975207)
Odgovori   +    2
[bigl]
> []
> Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?
>
> Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...

Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.
A res so zrušili zdravstvo? jaz ne vidim nobenega alarma, pri več kot 4000 okuženih vse brez panike. Ravno sem bil na sprehodu po centru Ljubljane, nič nisem opazil.
vsakršno dajanje pompoznih izjav v tem času kvečjemu škodi ne pa koristi. Lahko pa se naslajajo nad lastno nesposobnostjo ureditve sistema.
Next šolstvo.
anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Avstrija zaostruje pogoje za vstop v državo
[#2975370] 17.11.21 14:07 · odgovor na: bigl (#2975207)
Odgovori   +    0
[bigl]
> []
> Če v Avstriji potrdilo o prebolelosti velja 12 mesecev, pri nas pa 6, kaj velja? Lahko modri Avstrijanci rečejo, da je v njihovi državi teh 12 mesecev dovolj dober razlog?
>
> Ali velja le golo potrdilo?... potem sem pa čudim tej naši stroki, ki je bolj strokovna od avstrijske...

Potrdilo, ki se ga prečekira + osebni dokument, je jasen znak kje se konča Balkan in kje jemljejo zelo resno epidemijo. Dobra je misel od dr. Gregorčiča, da je KUL v želji zrušit vlado, kar mu ni uspelo, zrušil zdravstvo. Lep dan.

P.S.: jodlanje, hehe, to je alpski telefon, ko tega še ni bilo.
Tole je pa govor poslanca FPO, ki nasprotuje novim ukrepom avstrijske Vlade.

www.youtube.com/watc...qwEJaJ0CWU

Strani: 1