Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 06.11.2021 10:45
[jani1974]
> [FIN-311684]
> Belacesta in kaj potem, če te kličejo, saj nisi dolžan iti, sem mu dejal in ponazoril s kuverto Svit, ki mi jo že deset let pošiljajo, jaz pa v šporhet z njo, žena tudi...Mislim, da je naslednjič tisti nasilni sestri povedal naj ga ne kliče več in izbriše iz vseh seznamov.
>
>...da so na 70% odstotkov umrlih moških ugotovili, da so imeli spečega raka na prostati od katerega niso umrli, pravzaprav niso niti vedeli, da ga imajo...

Ohjoj. Ne spomnim se sicer vsega napisanega iz tvoje strani, ker si samo cifra, ampak se mi zdi, da je bil ...684 nekako vredu in zanimiv za brat.
Tale zapis pa te žal postavlja povsem v drugačno luč, zberi se prosim.

Prvič, Svit in rak na debelem črevesu...Pa stara sta z ženo že očitno dovolj...
Res je, nekaj let je že za mano in upam, še veliko pred mano in ženo. Kar nekaj znancev, za nekatere sem slišal od drugih, ni več na svetu, ni jih v tej dimenziji. Bili so polni življenja brez bolezni, polni življenskih načrtov, tudi otroci so jih potrebovali pa jih danes več ni med nami. Zakaj? Udeležili so se enga od takšnih pregledov, kje so nekaj našli in naenkrat sem jim je življenje začelo vrteti okrog zdravstvenega doma, bolnišnice, UKCL, jemali so zdravila, obsevali jih, vse po zdravstveni doktrini in so po v kratkem umrli. Upravičeno mislim, da če se ne bi udeležili tega prostovoljnega in brezplačnega pregleda oz. če ne bi vrnili svitove kuverte, da bi še vedno bili živi.