Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2964544] 08.10.21 13:20 · odgovor na: pobalin (#2964420)
Odgovori   +    0
Medtem ko drugod v tem kevdru tečejo debate o zblojeni koronski komunikaciji zblojene oblasti, ki povzroča naraščajočo zblojenost ljudstva, sam ugotavljam, da nisem zblojen samo kar zadeva korone in vakcine.

Berite tole izpred enega leta, ko so mrmrali na sedmini slovenskemu filmu:
Za začetek so predvajali kratki film Kdo je ustavil slovenski film?, na vprašanje, kdo je ustavil njegovo financiranje, pa so nato poskušali odgovoriti skupaj in vsak posebej. Kot je povedal režiser Metod Pevec, so se zbrali zato, ker so že več mesecev brez dela in dohodkov.
www.mladina.si/20178...nski-film/
Ob letu osorej pa se je v Dnevniku znašlo tole:
Festival slovenskega filma: Praznovanje obilne produkcijske bere
V torek se začenja 24. festival slovenskega filma, ki se po lanskem gostovanju v Ljubljani znova vrača v Portorož. Do prihodnje nedelje se bo na njem odvrtelo 87 filmov vseh dolžin in zvrsti – od teh se jih bo za vesne v tekmovalnem programu potegovalo 54.
www.dnevnik.si/10429...ijske-bere
Je bilo lansko prepevanje filmskih žalostnik preuranjeno, pretirano, ali ima letošnji članek malo butalski naslov? Ker - zelo mi je žal - jaz te umetniško-kulturniške razglašenosti v medijski reprezentaciji ne razumem, sem preveč butast.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2964544

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2964809] 09.10.21 19:41 · odgovor na: pobalin (#2964544)
Odgovori   +    0
Uganka za konec tedna:

Ob pompozno družbeno-omrežno in medijsko pospremljenem obisku kranjskega alfa člana zarodka stranke Resni.ca Zorana Stevanovića pri predsedniku republike Slovenije nam je bilo dano izvedenti, da je Borut Pahor v zadnjem času že nekajkrat sprejel razne protestnike in protestnice. Jaz se - najbrž zaradi omejene konzumacije le ožjega nabora MojeDeželnih medijev - ne spomnim, da bi bil slovenski narod kaj dosti seznanjen s prejšnjimi obiskovalci našega lepega prezidenta. Pa sem preveril na njegovi spletni strani. Evo, kaj sem našel:
Predsednik republike je na njihovo prošnjo sprejel protestnike
Ljubljana, 3. 7. 2020 | sporočila za javnost
www.up-rs.si/up-rs/u...9A004A0F79
Predsednik republike je danes sprejel predstavnike nekaterih civilnih iniciativ
Ljubljana, 28. 4. 2021 | sporočila za javnost
www.up-rs.si/up-rs/u...C5004B38B9
Predsednik Pahor je na njegovo prošnjo na pogovor sprejel gospoda Stevanovića
Ljubljana, 4. 10. 2021 | sporočila za javnost
www.up-rs.si/up-rs/u...64004110E7
In kaj je uganka? Uganka oziroma mala raziskovalna naloga je, da najdete med novicami državno hirane agencije sta.si, režimsko oblegane javne hiše rtvslo.si ali v kakšnem drugem omembe vrednem mediju Moje Dežele objavljene novice o prvih dveh obiskih. Rad bi primerjal medijski doseg prvih dveh skupin s Stevanovićevim. Čisto iz firbca, ker menim, da je take zadeve dobro vedeti.

Strani: 1