Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.832
Zadnja sprememba: 0513ANITO 28.09.2021 13:02
[BorutHocevar]
> [0513ANITO]
> No bo šlo...Ker bodo slej kot prej ukinili Net metering...Sploh ga nebi smeli nikoli dovolit v taki obliki...
>
> Pa boš investiral v sezonski hranilnik.... He, he nimaš tega dnarja...

Prav ukinitev net meteringa prinaša spodbudo za nakup gospodinjskega hranilnika. Sezonska hramba pa bo storitev, ki jo bo ponujal EES.
Zato pa napovedujejo spremembo strukture cene na položnici: večji delež omrežnine in sprememba tarifnega sistema.
Sorry...

Ampak tehnični analfabet pa res ne more o tem, kaj prinaša vzpodbudo...

Ekonomika vam je španska vas, pa se mate za Ekonomski časopis (vi ste pa njegov sodelavec... al neki tazga)


Še to..Na kater kup bo EES šaflal vašo nepotrebno elektriko v sončnih poletnih dneh, da vam jo bo vračal v meglenih zimskih...Precej velik in visok kup se je bo nabral....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2961464

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[0513ANITO]
> [BorutHocevar]
> Prav ukinitev net meteringa prinaša spodbudo za nakup gospodinjskega hranilnika. Sezonska hramba pa bo storitev, ki jo bo ponujal EES.

[0513ANITO] Sorry...
Ampak tehnični analfabet pa res ne more o tem, kaj prinaša vzpodbudo...
Res je. Zato pa uporabljam misli ljudi, ki vedo o elektroenergetiki več od mene in tudi več kot vi :)
Takole sem zapisal pred časom:
oe.finance.si/896581...e-primerna Baterije bodo postale nepogrešljive za imetnike samooskrbnih sončnih elektrarn, ko se bo spremenila zakonodaja o neto meritvah, je prepričan Bernard.
BorutHocevar sporočil: 1.534
[0513ANITO]
Še to..Na kater kup bo EES šaflal vašo nepotrebno elektriko v sončnih poletnih dneh, da vam jo bo vračal v meglenih zimskih...Precej velik in visok kup se je bo nabral....
Domnevam, da ste spregledali vrsto mojih člankov, med drugim:
oe.finance.si/896379...odika-v-EU
oe.finance.si/897312...o-o-vodiku
oe.finance.si/896655...o-Jesenice
oe.finance.si/895244...a-energije

Strani: 1