Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 13.09.2021 17:38
[FIN-234941]
> [FIN-311684]
> > [Cave_canem]
> > Nimam besed. V tem trenutku pišem navodilo za zaposlene in ob tem mi gre na bruhanje. Dobesedno. Fašisti.
>
> Da bom živel v Janševem fašističnem sistemu nikoli nisem mislil. Da ne bom mogel v trgovine, na črpalko, banko...Dobesedno kot si napisala, fašisti. Danes sem kupil nekaj deset škatlic za samotestiranja, naredil zapisnik...Stopnja odpora proti Janši je dosegla dno, tudi moja averzija do vlade. Sicer, so tistile ukrepi tako in tako nezakoniti, takšno poseganje v svobodo ljudi, ki jo določa Ustava se lahko naredi samo z zakonom. Upam le, da se ne bo našel delodajalec, ki bo zaradi nespoštovanja PCT delavcu dal odpoved, ker ga po sodnem sporu, ki bo trajal nekaj let, moral nazaj zaposliti.
>
> ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...

A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
Za necepljene se je z njegovimi odloki življenje spremenilo, sicer, še vedno upam, da ne bodo dolgo trajali. Janša nam je vzel svobodo gibanja, kupovanja, zabave, rekreacije, športa, kulture, zdravstvene zaščite, niti v knjižnico ne moremo...torej, omejil je nas necepljene v življenju.

Kaj je fažizem? Med drugim pomeni politično ureditev, ki temelji na nestrpnosti do drugače mislečih, torej, na nestrpnosti do 1,2 milijona necepljenih. Bomo necepljeni dobili status Judov v Hitlerjevi Nemčiji?